5:8
    Martin VACEK
    (Holub)

FBC ROKYCANY - FBC Štíři Č. Budějovice B 5:8
branky: 14. Václav Hajšman, 22. Lukáš Mašek, 51. Václav Hajšman, 54. Václav Hajšman, 55. Lukáš Bendek - 13. Adam Severin, 13. Lukáš Bendek, 23. Adam Severin, 33. Josef Čížek, 42. Josef Čížek, 45. Ondřej Havelka, 53. Vítězslav Holub, 59. Martin Vacek; rozhodčí: Lukáš Tomášek - Matyáš Ehm; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Lukáš Nesét 15 - Radek Kulhan 21; po třetinách: 1:2, 1:2, 3:4
60:00 Komentář domácích Michálek Václav (Trenér): Jedním slovem LOBOTOMIE. Dnes jsme potvrdili svoje tréninkové nasazení neuvěřitelným množstvím individuálních chyb. Do zápasu jsme se dostali až ve třetí třetině, ale už to nestačilo, děkuji soupeři a divákům za skvělou podporu
60:00 Komentář hostů Bicek Lukáš (Vedoucí): Dneska z naší strany až na pár okamžiků perfektní zápas. Perfektní výkon do obrany podpořený perfektním výkonem golmana. Dopředu jsme proměňovali šance. Perfektní vstup do nového roku. nDěkujeme soupeři za férové utkání a přejeme hodně štěstí do zbytku sezóny.
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
58:26 Timeout FBC ROKYCANY
58:26 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 5:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #60 Martin Vacek, asistoval #36 Vítězslav Holub (5:8)
54:57 GÓL FBC ROKYCANY! 5:7
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek bez asistence (5:7)
53:16 GÓL FBC ROKYCANY! 4:7
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #55 Václav Hajšman bez asistence (4:7)
52:35 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #36 Vítězslav Holub, asistoval #60 Martin Vacek (3:7)
50:05 GÓL FBC ROKYCANY! 3:6
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #55 Václav Hajšman, asistoval #25 Martin Fiala (3:6)
44:18 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #24 Ondřej Havelka, asistoval #60 Martin Vacek (2:6)
43:49 Vyloučen hráč #72 Antonín Polcar družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za špatné střídání
43:30 Vyloučen hráč #20 Lukáš Mašek družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání
41:28 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #27 Josef Čížek bez asistence (2:5)
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
32:45 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #27 Josef Čížek, asistoval #25 Ondřej Hájek (2:4)
30:35 Zápas se začíná vyostřovat.
22:56 Fiala třikrát dorážel, ale hostující golman vychytal.
22:11 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #13 Adam Severin, asistoval #32 Karel Uhlíř (2:3)
21:29 Máme srovnánoooo.
21:05 GÓL FBC ROKYCANY! 2:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #20 Lukáš Mašek, asistoval #42 Vojtěch Pekárek (2:2)
20:00 Střely v 1. části: 10:7
13:45 GÓL FBC ROKYCANY! 1:2
12:58 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 0:2
Vlastní branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek (0:2)
12:06 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 0:1
06:00 Hra má od zaáčátku vysoké tempo.
03:01 Bendekovu střelu gólman chytá.
00:01 Úvodní buly pro domácí
00:00 Krásnou neděli Vážení diváci, vítám Vás u online zápasu, kde se nám představí domácí mužstvo FBC ROKYCANY proti FBC Štíři České Budějovice. Držte palce.