11:3
    Pavel LACINA
    (Dušek)

Banes Florbal Soběslav - FBC ROKYCANY 11:3
branky: 8. Michal Hruška, 14. Lukáš Pantoflíček, 16. Lukáš Pantoflíček, 33. Lukáš Pantoflíček, 42. Jakub Malecha, 44. Adam Zíka, 51. Jan Hyánek, 52. Adam Zíka, 53. Ondřej Vácha, 59. Jan Dušek, 60. Pavel Lacina - 2. Jakub Boháč, 28. Lukáš Mašek, 56. Jakub Boháč; rozhodčí: Jiří Kučera - Jan Koten; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Vladislav Petržilka 32 - Lukáš Nesét 28; po třetinách: 3:1, 1:1, 7:1
60:00 Komentář domácích Vondruška Jakub (Asistent trenéra): I přes zdánlivě jednoznačný výsledek a naši nejvyšší výhru v sezóně se nedá říci, že by šlo o náš nejpovedenější zápas. Dvě třetiny jsme se herně trápili, nedokázali využívat chyby soupeře a do zápasu nás paradoxně dostávaly až vlastní oslabení, ve kterých jsme byli nebezpečnějším týmem a podařilo se nám i skórovat. Utkání se nám podařilo definitivně zlomit až ve třetí třetině a prakticky až v jejím závěru, v době, kdy jsme usilovali o desátý gól v síti soupeře, jsme začali Rokycany zasypávat smrští střel. Díky našim klukům i soupeři za zápas a krásné Vánoce všem
60:00 Komentář hostů Štván Martin (Trenér): Z gólmana domácích jsme udělali hvězdu zápasu. Třetí třetina byl poslední hřebíček do rakve. Děkujeme soupeři za zápas a přeje všem klidné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do nového roku.
60:00 Střely ve 3. části: 20:9
59:50 GÓL Banes Florbal Soběslav! 11:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #37 Pavel Lacina, asistoval #4 Jan Dušek (11:3)
58:24 GÓL Banes Florbal Soběslav! 10:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #92 Lukáš Pantoflíček (10:3)
55:50 GÓL FBC ROKYCANY! 9:3
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #46 Jakub Boháč, asistoval #10 Martin Štván (9:3)
52:19 GÓL Banes Florbal Soběslav! 9:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #15 Ondřej Vácha, asistoval #69 Vladislav Petržilka (9:2)
51:30 Timeout FBC ROKYCANY
51:30 GÓL Banes Florbal Soběslav! 8:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #14 Adam Zíka, asistoval #4 Jan Dušek (8:2)
50:05 GÓL Banes Florbal Soběslav! 7:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #22 Jan Hyánek, asistoval #9 Miroslav Hloušek (7:2)
50:05 Tak tenhle gól zaslouží ovace
48:44 Vyloučen hráč #78 Ondřej Kasika družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
45:20 Krásnej zákrok Soba, až si z toho sednul na zadek
43:48 GÓL Banes Florbal Soběslav! 6:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #14 Adam Zíka, asistoval #25 Jakub Malecha (6:2)
41:20 Moc pěknej gól z otočky
41:19 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #25 Jakub Malecha, asistoval #14 Adam Zíka (5:2)
40:35 Sob posílá krásnou střelu na bránu! Neuvěřitelný! Ale gól to není, to už uvěřitelný je
40:00 Střely ve 2. části: 11:19
33:40 Vyloučen hráč #14 Adam Zíka družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
32:47 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #92 Lukáš Pantoflíček bez asistence (4:2)
32:47 Pantoflovi asi včerejší Paluba svědčí, máme tu hattrick
29:34 Rokycany sice na střely jasně vedou, golman Soběslavi ale všechno chytá
27:46 GÓL FBC ROKYCANY! 3:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #20 Lukáš Mašek, asistoval #12 Jakub Nový (3:2)
20:00 Střely v 1. části: 7:7
19:57 Vyloučen hráč #25 Jakub Malecha družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:20 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:1
14:16 Vyloučen hráč #14 Adam Zíka družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
13:35 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:1
10:52 Šíma hlásí: Dobře Ládí
09:59 Tyčka :(
07:06 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #50 Michal Hruška, asistoval #19 Marek Dóka (1:1)
07:06 Většina střeleckých pokusů obou týmů končí mimo..Ještě jsem to ani nedopsala a Soběslav už vyrovnává!
01:32 GÓL FBC ROKYCANY! 0:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #46 Jakub Boháč, asistoval #22 Jakub Košař (0:1)