11:5
    Adam ČERNÝ
    (Doubek)

FBC DOŠWICH MILEVSKO - TJ Centropen Dačice 11:5
branky: 22. Jan Loskot, 26. Matěj Doubek, 31. Adam Černý, 37. Matěj Doubek, 40. Matěj Doubek, 42. Petr Dolejš, 48. David Kolář, 59. Adam Dvořák, 59. Jakub Loskot, 60. Adam Dvořák, 60. Adam Černý - 8. Roman Sedlák, 9. Roman Sedlák, 13. Petr Novotný, 19. Filip Přikryl, 33. Filip Přikryl; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Jan Dušek; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 93; zásahy brankářů: Luboš Zeman 15 - Tomáš Ferdan 39; po třetinách: 0:4, 5:1, 6:0
60:00 Komentář domácích Jiřík Marek (Vedoucí): Zase ten úvod zápasu. Myslím si, že plno naších rivalů už slavilo, ale bohužel. Celý zápas jsme byli lepším týmem na hřišti a byla jen otázka času kdy se to otočí v náš prospěch. Dačice předvedli výborný a bojovný výkon na hraně jejich možností. Jsem rád. že jsme zápas zvládli a naše šnůra výher trvá. Jedeme dál. Všem našim fanouškům přeji krasné Vánoční svátky a Štastný nový rok...PS: Příští rok budeme ještě lepší! <3 DOŠWICH MILEVSKO <3
60:00 Komentář hostů Černý David (Trenér): Věděli jsme, že by nám muselo hodně věcí klapnout, abychom soupeře doma porazili. To se dařilo první třetinu. Pak už bohužel, nestačili jsme. Přesto, když pominu závěr třetí třetiny, jsme hráli na hranici našich možností. Děkuji soupeři za hru ... a musím říct, že ta vánoční atmosféra vykoupená pozdějším začátkem za to stála. Přeji pěkné  nVánoce všem.
60:00 Střely ve 3. části: 16:4
59:59 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 11:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #43 Matěj Doubek (11:5)
59:37 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 10:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #9 Daniel Hrůza (10:5)
58:30 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 9:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #29 Adam Černý (9:5)
58:12 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 8:5
57:46 Blíží se konec a Dačice zvolili riskatní cestu bez brankáře. Teď jde o všechno.
53:33 Timeout TJ Centropen Dačice
53:25 Milevsko nechalo v přesilové hře opravdu všechno. Stále ale není konec a skore se může změnit za jakýkoliv podmínek.
51:19 Milevsko má opět přesilovku. Dokáže ukázat maximum co v nich je?
51:18 Vyloučen hráč #92 Roman Sedlák družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
47:45 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář bez asistence (7:5)
46:22 Oba týmy nyní hrají na 101 procent. Ve skore je pouze malý rozdíl a každá chyba nebo šance může znamenat hodně.
43:42 Došwich opakuje nájezdy na branku hostů. Z hlediště se ozývá velká podpora k tomu, aby jim to vyšlo.
41:17 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #82 Martin Dolejš (6:5)
40:00 Střely ve 2. části: 17:4
39:01 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #29 Adam Černý (5:5)
38:37 Hra plná tlaků a nervů. Přesto se milevští stále drží.
36:34 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #73 Jan Keyzlar (4:5)
34:43 Došwich okupoval dačickou bránu. Všemi silami se snažil dostat se přes golmanskou barikádu.
32:47 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #33 Filip Přikryl, asistoval #93 Vojtěch Bartoň (3:5)
30:10 Milevsko obrací hru ve svůj prospěch. Pomalu, ale jistě dotahuje soupeře.
30:09 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #58 Jakub Loskot (3:4)
25:14 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek bez asistence (2:4)
24:48 Hra nabrala na pořádném tempu. Milevsko se nyní snaží co nejvíce prosazovat.
21:40 Milevsko se na začátku druhé třetiny ukazuje v plné kráse.
21:39 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #66 Jan Loskot, asistoval #23 Jakub Kotrba (1:4)
20:00 Střely v 1. části: 16:12
18:47 Hosté s přehledem řídí tuhle třetinu.
18:30 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #33 Filip Přikryl, asistoval #92 Roman Sedlák (0:4)
16:38 Vyloučen hráč #66 Jan Loskot družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:32 Velmi napínavá situace před brankou Dačic. Chvilka nepozornosti a Milevsko mohlo skorovat. Bohužel hosty drží jejich golman.
12:54 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #55 Petr Novotný, asistoval #33 Filip Přikryl (0:3)
11:30 Hosté drží Došwich v pressu a stále útočí.
08:37 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #92 Roman Sedlák, asistoval #55 Petr Novotný (0:2)
07:20 Dačice využili svojí chyby a střílí první gól utkání.
07:19 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #92 Roman Sedlák, asistoval #33 Filip Přikryl (0:1)
05:33 Milevsko si vyzkoušelo přesilovou hru. I s několika šancemi se do branky nedostalo.
03:26 Vyloučen hráč #82 Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře
03:18 Týmy zatím hrají klidnou hru a nědělají zbrklé výpady.
01:04 Došwich poprvé zaútočil na branku hostů. Míček avšak končí daleko za bránou.