55
  • 55 54:45
    Písek

FbC Písek - Banes Florbal Soběslav 10:6
branky: 7. Vojtěch Šanda, 11. Michael Kučera, 13. Michael Kučera, 17. Michal Cigánek, 22. Jan Králík, 28. David Chvosta, 29. Matěj Prčík, 34. David Chvosta, 35. Michal Měřička, 39. Jakub Mikeš - 13. Jan Dvořák, 18. Marek Dóka, 21. Marek Dóka, 24. Marek Dóka, 32. Ondřej Vácha, 52. Jakub Malecha; rozhodčí: Jakub Šimek - Lukáš Teska; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Karel Tvrdík 15 - Jan Nejedlý 22, Jan Ivan Kittner 3; po třetinách: 4:2, 6:3, 0:1
60:00 Komentář domácích: Dnes to bylo jednoznačně lepší do útoku, než do obrany, ale velmi často zbytečnými ztrátami pouštíme soupeře do brejků. Ve třetí třetině jsme měli být efektivnější a rozdíl skoŕe mohl být vyšší. Díky soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Vondruška Jakub (Asistent trenéra): Dnešní utkání bylo od začátku ve vysokém tempu. Pohyb domácích nám přidělával velké starosti a Písku se díky aktivní hře dařilo "zametat" míčky až do prázdné branky. V první polovině utkání jsme však byli schopni rychlými protiútoky kontrovat, což nás neustále drželo na dostřel a tedy ve hře o body.  Okolo poloviny se však naše úsporné, avšak nebezpečné útočné akce začaly míjet účinkem a domácím se podařilo výrazněji odskočit. A i přesto, že ve třetí třetině jsme už neinkasovali, náskok domácích jsme již smazat nedokázali. Všem našim klukům chci poděkovat za výborný výkon, nasazení i týmového ducha. Soupeři gratulujeme, děkujeme za utkání a přejeme hodně úspěchů v dalších zápasech.
60:00 Střely ve 3. části: 6:4
56:40 Je tu nuda
54:45 Timeout FbC Písek
51:50 GÓL Banes Florbal Soběslav! 10:6
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #25 Jakub Malecha, asistoval #4 Jan Dušek (10:6)
51:10 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Jan Ivan Kittner družstva Banes Florbal Soběslav
47:18 Vyloučen hráč #14 Adam Zíka družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
46:05 Nic zajímavého se neděje
40:05 Začíná poslední třetina dnešního zápasu
40:00 Střely ve 2. části: 14:10
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny
38:53 GÓL FbC Písek! 10:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #5 Michael Kolínský (10:5)
37:25 Vyloučen hráč #9 Miroslav Hloušek družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za blokování florbalky
34:22 GÓL FbC Písek! 9:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička bez asistence (9:5)
33:24 GÓL FbC Písek! 8:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #21 Marek Slepička (8:5)
33:24 Už tu není moc co psát, Písek poměrně dominuje a padá mu to tam
31:42 GÓL Banes Florbal Soběslav! 7:5
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #15 Ondřej Vácha, asistoval #92 Lukáš Pantoflíček (7:5)
30:02 Hra se přelívá z jedné strany na druhou
28:34 Písek se rozjel a dal dva rychlé góly, které Písek vedou do stavu 7:3
28:14 GÓL FbC Písek! 7:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #63 Matěj Prčík, asistoval #15 Ondřej Štěpán (7:4)
27:54 GÓL FbC Písek! 6:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #18 Michal Cigánek (6:4)
23:55 Písek v početní převaze, využije jí?
23:54 Vyloučen hráč #27 Jan Ludvík družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za hrubost
23:17 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #19 Marek Dóka, asistoval #92 Lukáš Pantoflíček (5:4)
22:17 Další gól Písku, který padl během hry v šesti po faulu Soběslavi
21:58 GÓL FbC Písek! 5:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #81 Michal Měřička (5:3)
20:58 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #19 Marek Dóka, asistoval #14 Adam Zíka (4:3)
20:00 Střely v 1. části: 15:7
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny
17:13 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:2
17:13 Wau! Marek Dóka snižuje 4:2
16:24 Míček se dokutálel až za brankovou čáru a stav utkání 4:1
16:23 GÓL FbC Písek! 4:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #43 Filip Trkovský (4:1)
14:37 Nic zajímavého
12:26 GÓL FbC Písek! 3:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #27 Michael Kučera, asistoval #81 Michal Měřička (3:1)
12:26 Po smolném gólu Soběslavi situaci napravuje Kučerák a Písek stále v dvougólovém náskoku
12:17 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #6 Jan Dvořák, asistoval #27 Jan Ludvík (2:1)
11:36 Po nahrávce Vojty Šandy Cigimu tu máme první tyčku
10:28 GÓL FbC Písek! 2:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #27 Michael Kučera, asistoval #5 Michael Kolínský (2:0)
10:28 Krásná souhra Kučeráka a Kolíňáka a je z toho druhý gól Písku
08:42 Obrovská šance Soběslavi, míček ale končí pod kontrolou píseckého brankáře
06:35 GÓL FbC Písek! 1:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #15 Ondřej Štěpán (1:0)
06:35 A máme tu první gol domácích!
05:18 I hosté už začínají vytahovat růžky
03:21 Hra má zatím docela vlažné tempo
01:23 Písek zatím na míčku a létají první střely na brankáře hostí
00:11 Vítáme vás u sledování dnešního zápasu domácího Písku proti hostující Soběslavi