• 58 57:37
    2
    Matěj MIKEŠ

FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B - Fbc Strakonice 3:10
branky: 36. Šimon Jonáš, 47. Matěj Soukup, 47. Jan Svoboda - 9. Tomáš Houska, 9. Vojtěch Houska, 14. Marek Harman, 15. Luboš Homolka, 20. Marek Harman, 30. Adam Přib, 34. Miloslav Blahuta, 44. Matěj Mikeš, 49. Jiří Křesák, 54. Matěj Mikeš; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Jaromír Péc; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Jaroslav Jůna 22 - Jaroslav Velek 6, Hynek Samec 4; po třetinách: 0:5, 1:2, 2:3
60:00 Komentář domácích Gregořica Petr (Trenér): Po relativně dobrých počátečních střídáních jsme dostali pár smutných gólů, takže jsme museli zase dohánět celý zápas. Byť byl soupeř lepší, herně to nebyla taková bída a tým makal do konce. Dnes jsme měli  slabší hru v přechodu, kde jsme zbytečně ztráceli. Díky soupeři za relativně poklidné utkání a  přeji poklidnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Šavrda Karel (Trenér): Děkujeme soupeři za zápas. Po delší době jsme konečně v dostatečném počtu, tak snad už nám zdraví bude držet. Mohli jsme dát gólů víc, ale 100 už jsme hecli a za víc se piva nenabízí, takže nebyla taková motivace a musíme holt na benzinu. Ještě nás čeká jeden zápas před Vánoci, takže příští neděli od 17:00 zveme všechny fanoušky na poslední domácí zápas v tomto roce. Čus bus (zdravím tanečnici do Prahy a nepřežeň to večer na after :*).
60:00 Střely ve 3. části: 6:9
57:37 Vyloučen hráč #95 Jan Svoboda družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za hrubost
57:37 Vyloučen hráč #77 Matěj Mikeš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost
53:21 GÓL Fbc Strakonice! 3:10
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #77 Matěj Mikeš, asistoval #6 Marek Harman (3:10)
48:56 Vyloučen hráč #8 Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
48:10 GÓL Fbc Strakonice! 3:9
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák z trestného střílení (3:9)
46:34 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 3:8
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #95 Jan Svoboda, asistoval #5 Michal Povolný (3:8)
46:01 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 2:8
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #96 Matěj Soukup, asistoval #83 Tomáš Vlček (2:8)
43:14 GÓL Fbc Strakonice! 1:8
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #77 Matěj Mikeš, asistoval #9 Tomáš Houska (1:8)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Hynek Samec družstva Fbc Strakonice
40:00 Střely ve 2. části: 5:12
35:58 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 1:7
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #86 Šimon Jonáš, asistoval #83 Tomáš Vlček (1:7)
33:57 GÓL Fbc Strakonice! 0:7
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #3 Miloslav Blahuta bez asistence (0:7)
29:13 GÓL Fbc Strakonice! 0:6
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Adam Přib, asistoval #9 Tomáš Houska (0:6)
20:00 Střely v 1. části: 2:11
19:38 GÓL Fbc Strakonice! 0:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #6 Marek Harman, asistoval #77 Matěj Mikeš (0:5)
14:20 GÓL Fbc Strakonice! 0:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka, asistoval #77 Matěj Mikeš (0:4)
13:53 GÓL Fbc Strakonice! 0:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #6 Marek Harman, asistoval #24 Karel Šavrda (0:3)
12:28 Vyloučen hráč #5 Michal Povolný družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za vysoká florbalka
11:07 Vyloučen hráč #4 David Rybnikár družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za vysoká florbalka
08:45 GÓL Fbc Strakonice! 0:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #24 Karel Šavrda (0:2)
08:22 GÓL Fbc Strakonice! 0:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #38 Adam Přib (0:1)