3:10
    Martin LAZÁREK
    (Göpfert)

FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B - Wizards DDM SO Praha 10 3:10
branky: 22. David Rybnikár, 40. Matěj Soukup, 57. Adam Petrák - 5. David Bouda, 14. František Jíra, 16. Filip Műller, 16. Sebastian Maxa, 34. David Bouda, 39. Matyáš Rygl, 41. Matyáš Rygl, 55. Sebastian Maxa, 60. Tomáš Branžovský, 60. Martin Lazárek; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Lukáš Tomášek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Ondřej Trhlík 37 - Jan Hartman 13; po třetinách: 0:4, 2:2, 1:4
60:00 Komentář domácích Jíra František (Trenér): Většina gólů jako přes kopírák, škoda toho. Po prospané první třetině jsme se dokázali vzchopit a konkurovat, soupeř si dnes ovšem odváží zaslouženou výhru. Děkujeme všem zúčastněným za zápas.
60:00 Komentář hostů Urbanec Roman (Vedoucí): Zbytečně nervózní zápas, protože jsme neporměňovali jasné šance. Zápas byl tvrdý, děkujeme soupeři, pořadatelům a příjemný zbytek neděle.
60:00 Střely ve 3. části: 6:15
59:59 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:10
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (3:10)
59:32 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:9
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #28 David Bouda (3:9)
57:12 Vyloučen hráč #74 Matyáš Rygl družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
56:05 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 3:8
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #77 Adam Petrák, asistoval #96 Matěj Soukup (3:8)
54:39 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:8
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #36 Sebastian Maxa, asistoval #46 Tomáš Branžovský (2:8)
40:52 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:7
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #74 Matyáš Rygl, asistoval #86 Matiáš Jaroš (2:7)
40:00 Střely ve 2. části: 6:18
39:03 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 2:6
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #96 Matěj Soukup bez asistence (2:6)
38:49 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #74 Matyáš Rygl, asistoval #36 Sebastian Maxa (1:6)
34:20 Vyloučen hráč #5 Jiří Paďourek družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání
33:51 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #46 Tomáš Branžovský (1:5)
21:35 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 1:4
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #4 David Rybnikár bez asistence (1:4)
20:00 Střely v 1. části: 4:14
15:43 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:4
15:22 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Filip Műller, asistoval #25 Karel Smutný (0:3)
13:36 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 0:2
Vlastní branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #93 František Jíra (0:2)
11:38 Vyloučen hráč #4 David Rybnikár družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za vysoká florbalka
04:45 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:1