5:3
    Adam ZÍKA
    (Malecha)

Banes Florbal Soběslav - TJ Centropen Dačice 5:3
branky: 12. Lukáš Pantoflíček, 18. Jakub Malecha, 35. Jan Dušek, 35. Marek Dóka, 60. Adam Zíka - 9. Radovan Kubek, 42. Jan Pecha, 53. Filip Přikryl; rozhodčí: Patrik Plocha - David Staněk; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Vladislav Petržilka 25 - Lukáš Vacuška 36; po třetinách: 2:1, 2:0, 1:2
60:00 Komentář domácích: Dnešní utkání jsme podobně jako v Hradci odehráli ve vysokém tempu a nasazení, ale dokázali jsme se vyvarovat hrubých chyb ve vlastní obraně. Dvě třetiny jsme měli více ze hry a soupeře jsme i přestříleli, přičemž díky tomu i díky skvělému Petržilkovi v brance jsme si vypracovali až tříbrankový náskok. Dačice ve třetí třetině přidali, ale i přes poměrně dlouhou hru v šesti jsme to byli tentokráte my, kdo soupeři vyrovanat nedovolil. Obdiv za nasazení našim klukům a díky soupeři za pěkný zápas.
60:00 Komentář hostů Vacuška Lukáš (Vedoucí): Dvě třetiny to dnes byl takový "hurá" florbal, který více vyhovoval domácím, kteří narozdíl od nás proměnili některé ze svých šancí. Dlouhou pasáž bez vstřelené branky se nám povedlo zlomit  díky zlepšené a urovnanější hře až ve třetí třetině, kdy jsme šli za vyrovnáním, ale na to jsme ani přes závěrečný tlak při power play bohužel nedosáhli. Děkuji klukům za nasazení a soupeři gratuluji k výhře.
60:00 Střely ve 3. části: 8:8
59:19 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #14 Adam Zíka, asistoval #25 Jakub Malecha (5:3)
59:17 Timeout Banes Florbal Soběslav
53:55 Timeout TJ Centropen Dačice
52:02 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #33 Filip Přikryl, asistoval #93 Vojtěch Bartoň (4:3)
48:44 Vyloučen hráč #36 Kryštof Budíček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za zvedání florbalky
41:00 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #9 Jan Pecha, asistoval #3 Waldemar Vrba (4:2)
40:00 Střely ve 2. části: 18:15
34:48 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #19 Marek Dóka, asistoval #27 Jan Ludvík (4:1)
34:33 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #25 Jakub Malecha (3:1)
20:00 Střely v 1. části: 14:5
17:40 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #25 Jakub Malecha, asistoval #4 Jan Dušek (2:1)
11:12 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #92 Lukáš Pantoflíček, asistoval #15 Ondřej Vácha (1:1)
08:43 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #18 Radek Kubeš (0:1)