9:7
    Vít HOVORKA
    (Šimek)

FBC Štíři Č. Budějovice B - Florbal Jindřichův Hradec 10:7
branky: 7. Daniel Drobiš, 9. Matyáš Sirotek, 17. Dominik Vlček, 36. Marek Fučík, 38. Šimon Kaluža, 38. Tomáš Drobiš, 45. Vítězslav Holub, 53. Dominik Vlček, 60. Daniel Drobiš, 60. Matyáš Sirotek - 14. Filip Kopřiva, 20. Tomáš Brožek, 25. Jan Šimic, 43. Michal Hřebíček, 52. Tomáš Brožek, 54. Michal Hřebíček, 60. Vít Hovorka; rozhodčí: Kamil Vraspír - Jan Lukáč; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Radek Kulhan 16 - Jakub Rytíř 17; po třetinách: 3:2, 3:1, 4:4
60:00 Komentář domácích Bicek Lukáš (Vedoucí): Dnešní utkání mělo náboj, hrálo se nahuru a dolů. Naše silné pasáže, kdy jsme soupeře přehráváli, střídali pasáže, kde jsme kupili jednu chybu za druhou. Dnešní utkání rozhodla draftovaná lajna. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Prokýšek Jiří (Trenér): Utkání, které mělo náboj, spoustu soubojů a branek. Bohužel jsme dostali dost smolných branek a udělali spoustu chyb. Dnes se ukázala hlavně prvoligová lajna soupeře. Gratulujeme soupeři.
60:00 Střely ve 3. části: 12:7
59:52 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 10:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #17 Dominik Vlček (10:7)
59:31 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 9:7
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #22 Vít Hovorka, asistoval #17 Filip Šimek (9:7)
59:00 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 9:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #40 Daniel Drobiš, asistoval #17 Dominik Vlček (9:6)
57:06 Vyloučen hráč #14 Jakub Tejnor družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za sekání
53:17 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 8:6
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček, asistoval #14 Jakub Tejnor (8:6)
52:22 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 8:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #17 Dominik Vlček, asistoval #39 Lucie Bicková (8:5)
51:00 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 7:5
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #11 Tomáš Brožek, asistoval #13 Jan Cihlář (7:5)
46:13 Timeout Florbal Jindřichův Hradec
44:52 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 7:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #36 Vítězslav Holub, asistoval #60 Martin Vacek (7:4)
42:27 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 6:4
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček, asistoval #18 Martin Novák (6:4)
40:33 Vyloučen hráč #13 Adam Severin družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nesportovní chování
40:01 První buly vyhrali štíři.
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
37:30 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 6:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #4 Tomáš Drobiš, asistoval #39 Lucie Bicková (6:3)
37:15 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 5:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #94 Šimon Kaluža, asistoval #40 Daniel Drobiš (5:3)
35:03 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 4:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #29 Marek Fučík, asistoval #39 Lucie Bicková (4:3)
30:00 Hodně se vylučuje.
28:47 Vyloučen hráč #17 Dominik Vlček družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:57 Vyloučen hráč #4 Tomáš Drobiš družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:50 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 3:3
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #9 Jan Šimic bez asistence (3:3)
20:01 Štíři vyhráli první buly.
20:00 Střely v 1. části: 6:10
19:42 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 3:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #11 Tomáš Brožek, asistoval #8 Patrik Holý (3:2)
18:03 Vyloučen hráč #32 Karel Uhlíř družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nesportovní chování
16:12 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #17 Dominik Vlček, asistoval #40 Daniel Drobiš (3:1)
13:59 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #26 Filip Kopřiva bez asistence (2:1)
08:48 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #40 Daniel Drobiš (2:0)
08:20 Hra je vyrovnaná
06:39 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:0
00:01 Jindřichův Hradec vyhrál první buly.