5:17
    David CAHA
    (Hájek)

FBC Štíři Č. Budějovice B - FBC DOŠWICH MILEVSKO 5:17
branky: 51. Adam Severin, 52. David Caha, 54. Samuel Černý, 59. Adam Severin, 60. David Caha - 6. David Staněk, 9. Martin Dolejš, 10. Daniel Hrůza, 12. Martin Dolejš, 16. Martin Dolejš, 18. Adam Černý, 23. David Kolář, 24. Matěj Doubek, 31. Adam Černý, 32. Martin Dolejš, 34. Jan Keyzlar, 47. Adam Černý, 51. Daniel Hrůza, 53. Daniel Hrůza, 55. Jan Loskot, 57. Martin Dolejš, 59. Matěj Doubek; rozhodčí: Kamil Vraspír - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 28; zásahy brankářů: Matěj Brabenec 26 - Miloš Kahoun 20; po třetinách: 0:6, 0:5, 5:6
60:00 Komentář domácích Havelka Ondřej (Trenér): Soupeř byl lepší, vyhrál zaslouženě. Udělali jsme spoustu chyb.
60:00 Komentář hostů Jiřík Marek (Vedoucí): Dvě třetiny kvalitní a koncetrovaný výkon. Ve třetí třetině nás to bohužel opustilo. Důležité jsou, ale 3 body které vezeme do MILEVSKA. Jedeme dál!!!
60:00 Střely ve 3. části: 10:12
59:16 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 5:17
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha, asistoval #25 Ondřej Hájek (5:17)
58:04 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:17
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #29 Adam Černý (4:17)
58:04 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 4:16
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #13 Adam Severin, asistoval #9 Zdeněk Valdauf (4:16)
57:34 Vyloučen hráč #82 Martin Dolejš družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:38 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:16
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #29 Adam Černý (3:16)
55:25 Vyloučen hráč #47 Mikuláš Fořt družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
54:46 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:15
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #66 Jan Loskot bez asistence (3:15)
53:05 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:14
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #7 Samuel Černý, asistoval #60 Martin Vacek (3:14)
52:20 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:14
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #82 Martin Dolejš (2:14)
51:23 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:13
51:20 Havelka posazen a pinká si za brankou
50:49 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:13
50:29 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
50:29 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:12
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #13 Adam Severin, asistoval #60 Martin Vacek (1:12)
46:43 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:12
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #43 Matěj Doubek (0:12)
40:00 Střely ve 2. části: 7:15
37:55 Vyloučen hráč #71 Albert Smrž družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:39 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:11
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar bez asistence (0:11)
31:47 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:10
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #69 Vítězslav Holub (0:10)
30:52 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:9
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #66 Jan Loskot (0:9)
26:21 Vyloučen hráč #82 Martin Dolejš družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za blokování florbalky
23:26 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:8
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #66 Jan Loskot (0:8)
22:33 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:7
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář, asistoval #9 Daniel Hrůza (0:7)
20:30 Havelka se zase rozčiluje
20:00 Střely v 1. části: 8:16
17:56 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:6
15:13 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #33 David Staněk (0:5)
13:56 Vyloučen hráč #27 Josef Čížek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
11:08 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #23 Jakub Kotrba (0:4)
09:09 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #60 David Kolář (0:3)
08:49 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #73 Jan Keyzlar (0:2)
05:00 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #33 David Staněk bez asistence (0:1)