8:4
    Christopher MATHESON
    (Hadamovský)

TJ Centropen Dačice - Panthers Praha B U23 9:4
branky: 6. Filip Přikryl, 14. Tomáš Kubek, 19. Jan Pecha, 22. Filip Přikryl, 32. Jan Morávek, 40. Waldemar Vrba, 45. Filip Přikryl, 58. Jan Morávek, 60. Jan Morávek - 12. Jiří Hadamovský, 31. Jiří Hadamovský, 31. Daniel Škvor, 60. Christopher Matheson; rozhodčí: Josef Pařízek - Petr Kos; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Lukáš Vacuška 18 - Jan Buzík 19; po třetinách: 3:1, 3:2, 3:1
60:00 Komentář domácích Černý David (Trenér): Věděli jsme z prvního zápasu, že soupeř je nepříjemný, běhavý a technický a to se ukázalo, i když hráli Panteři jen v sedmi. Klobouk dolů před jejich výkonem. My jsme snesli přísnější měřítko až ve třetí třetině, kde jsme hráli tak, jak bychom se chtěli prezentovat. Děkujeme sedmi statečným (a gólmanovi) a šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Škvor Daniel (Vedoucí): 7+1 statečných (tímto vyzívám všechny nemocné o brzké uzdravení) dokázalo být dvě třetiny více než vyrovnaným soupeřem. Škoda neproměněných šancí, gólmanovi z těch tyček snad ještě teď zvoní v uších. Speciální dík patří i rozhodčím, kteří konečně měli odpovídající kvalitu a zápas po dlouhé době dobře a bez problému zvládli. Příští týen nad už v plných. Speciální pozdrav do radlického kanclu, za chvíli jsme doma!
60:00 Střely ve 3. části: 9:10
59:35 GÓL TJ Centropen Dačice! 9:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #16 Jan Morávek, asistoval #34 Pavel Gellner (9:4)
59:17 GÓL Panthers Praha B U23! 8:4
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #30 Christopher Matheson, asistoval #44 Jiří Hadamovský (8:4)
59:00 Probíhá poslední minuta utkání.
57:44 GÓL TJ Centropen Dačice! 8:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #16 Jan Morávek, asistoval #82 Tomáš Kubek (8:3)
44:54 Dačice v plném počtu.
44:18 GÓL TJ Centropen Dačice! 7:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #33 Filip Přikryl, asistoval #55 Petr Novotný (7:3)
44:18 Filip Přikryl věnuje gól Natce Vrbové.
43:02 Tomáš Kubek v úniku nepřidal další branku
42:54 Vyloučen hráč #20 Radovan Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nesportovní chování
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
39:21 GÓL TJ Centropen Dačice! 6:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #87 Waldemar Vrba, asistoval #93 Vojtěch Bartoň (6:3)
39:00 Probíhá poslední minuta druhé části.
38:32 Dačice v plném počtu.
36:32 Vyloučen hráč #82 Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
31:58 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:3
30:51 GÓL Panthers Praha B U23! 4:3
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #90 Daniel Škvor, asistoval #58 Přemysl Vávra (4:3)
30:34 GÓL Panthers Praha B U23! 4:2
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #44 Jiří Hadamovský, asistoval #20 Jakub Žiška (4:2)
30:33 Dačice neustáli tlak a inkasují kontatkní branku.
28:32 Dašlí tyčka za Vacuškou.
28:08 Dačice nedobývají branku Panterů.
24:04 Horní tyčka cinkla za Vacuškou.
21:38 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #33 Filip Přikryl, asistoval #36 Kryštof Budíček (4:1)
20:52 Morávek nevymýchal golmana Panterů.
20:00 Střely v 1. části: 9:6
19:41 Dačice nedokázali využít šanci 3 na 1 .
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:28 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #9 Jan Pecha, asistoval #20 Radovan Kubek (3:1)
17:24 Buzík drží svůj tým.
14:11 Vacuška vysvobodil Dačice z tlaku.
13:28 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #82 Tomáš Kubek, asistoval #55 Petr Novotný (2:1)
13:22 Kubek napálil tyčku. následně Buzík skluzem chytá pokus Gellnera.
12:25 Bartoňova střela do náruče Buzíka.
11:35 GÓL Panthers Praha B U23! 1:1
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #44 Jiří Hadamovský, asistoval #58 Přemysl Vávra (1:1)
07:46 Dačice v plném počtu.
05:46 Vyloučen hráč #36 Kryštof Budíček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
05:25 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:0
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #33 Filip Přikryl, asistoval #82 Tomáš Kubek (1:0)
04:02 První težší zákrok pro Vacušku.
02:08 Buzík sebral Kubkovi jasný gól.
00:01 Úvodní bully vyhráli Dačice.