5:6
    Bořek OZOM
    (Budek)

FbC Písek - FBŠ ATT Gorily Plzeň 5:6p
branky: 33. Michael Kolínský, 34. Vojtěch Šanda, 40. Michal Měřička, 42. Jan Králík, 49. David Chvosta - 7. Marek Osvald, 12. Bořek Ozom, 19. Bořek Ozom, 27. Vojtěch Hejduk, 49. Ondřej Budek, 62. Bořek Ozom; rozhodčí: Jakub Šimek - Martin Klán; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 164; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 14 - Vojtěch Šimůnek 13; po třetinách: 0:3, 3:1, 2:1, 0:1
65:00 Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér): Tak jako v Plzni jsme nechytili začátek utkání. Tentokrát bych řekl především kvůli přehnané nervozitě a nedostali jsme se herní pohody. V utkání jsme se nezbláznili a postupně dokázali utkání zvrátit na svou stranu a to proti silnému soupeři není nic jednoduchého...Bohužel jsme dnes udělali opět zbytečná vyloučení a chybná rozhodnutí, která byla nakonec rozhodující. Chtěli jsme 3 body, ale vzhledem k průběhu bereme i bod. Opět skvělá atmosféra! Díky soupeři za férové utkání a přejeme šťastnou cestu domu.
65:00 Komentář hostů Vandák Jakub (Vedoucí): Krásný zápas v parádní atmosféře. První třetina v naší režii, domácí jsme k ničemu nepustili a vytvořili si velmi slibný náskok. Druhá třetina přesně naopak, Písek se dostal na koně díky přesilovkám a my tahali za kratší konec. Cením si srovnání zápasu za stavu 4:5, tam jsme přestáli kritický moment zápasu. Závěr poté trochu infarktový nahoru-dolu. V prodloužení jsme strhli zápas na svou stranu a slavíme velmi důležité venkovní vítězství a jako první odsud odvážíme body. Děkuji všem fanouškům za parádní atmosféru a soupeři za zápas. GORILY PLZEŇ!
61:06 Tak to bylo rychlý
61:05 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:6
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #58 Bořek Ozom, asistoval #11 Ondřej Budek (5:6)
52:59 Obrovská šance Vojty Šandy!!
51:11 Dění hry je velmi vyrovnané a my jsme zvědaví na úplnou koncovku dnešního utkání
48:49 Tak to bylo rychlý, Gorily rychle srovnaly a jedeme od začátku
48:48 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:5
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (5:5)
48:10 GÓL FbC Písek! 5:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #18 Michal Cigánek (5:4)
48:10 Neuvěřitelný výkon! Písek jde do vedení díky golu Davida Chvosty
46:13 Písek odehnal Gorily z jejich půlky po dlouhém tlaku na bránu domácích
44:32 Střela hostů, která ale skončila za bránou Vlasty Dvořáka
44:01 Písek jde do oslabení po faulu kapitána, uvidíme, zda toho hosté využijí a půjdou opět do vedení
44:00 Vyloučen hráč #48 Jakub Mikeš družstva FbC Písek na 2 minuty za bránění ve hře
41:58 A máme vyrovnáno! Honza Králík vyrovnává na 4:4
41:55 GÓL FbC Písek! 4:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #87 Ondřej Walter (4:4)
41:23 Obrovské šance obou týmu a dchází k velké ostrosti v osobních soubojích
40:05 Začíná se poslední třetina dnešního utkání a vypadá to na dramatickou koncovku
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
39:46 Velká šance Trkyho, to je drama
39:13 Ani ne minuta do konce třetiny a Michal Měřička se zasloužil o rozdíl jedné branky!
39:12 GÓL FbC Písek! 3:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #48 Jakub Mikeš (3:4)
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny
38:00 Obrovská rychlost hry
36:29 Obrovské šance obou týmů a hra začíná být divácky velmi atraktivní
36:10 "Písečku dejte jim góla!" právě zní obloukovou halou
34:29 Tempo hry se po předešlém dramatu zvýšilo a hráči létají na hřišti jak rakety
33:03 Neuveřitelné! V rámci jedné minuty dává Písek hned dva goly a přibližuje se tak soupeři
33:02 GÓL FbC Písek! 2:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda bez asistence (2:4)
32:39 GÓL FbC Písek! 1:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #18 Michal Cigánek (1:4)
32:22 Plzeň ve čtyrech
31:41 Neskutečné! Písek jde do přesilovky 5na3
31:36 Vyloučen hráč #46 Filip Tábořík družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
30:28 Písek jde do přesilovky po faulu hostů. využití této přesilovky by se jim velmi hodilo k přiblížení se skóre soupeřů
30:18 Vyloučen hráč #49 Adam Hašek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
29:00 Souboje u manťáků jsou čím dál tím víc ostřejší
27:15 Písečtí fanoušci podporují svůj tým, co to jde
26:59 První větší drama této třetiny přineslo trestné střílení Plzně, která díky tomu zvyšuje na 4:0
26:48 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #19 Vojtěch Hejduk z trestného střílení (0:4)
25:04 Hra se přelévá z jedné strany na druhou, ale nic z toho
23:35 Písek na útočné polovině
21:57 Souboje se začínají přiostřovat
20:41 Začíná nám druhá třetina dnešního zápasu a začátek vypadá více vyrovnaně než konec první třetiny
20:00 Střely v 1. části: 3:8
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny
18:46 Po chybě Písku ve střídání využivá Plzeň skóre na 3:0
18:45 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #58 Bořek Ozom, asistoval #20 Tomáš Pour (0:3)
17:43 Hra se začala více zdržovat na útočné polovině Písku, ale zatím toho domácí nevyužívají
14:23 Krásý zákrok píseckého brankáře
12:48 Plzeň zatím předvádí velmi dravý florbal a Písek má co dělat, aby udržoval tempo
11:35 Gorily dlouho nečekaly a využívají přesilové hry
11:34 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #58 Bořek Ozom, asistoval #13 Kryštof Lehečka (0:2)
11:06 Plzeň jde do početní výhody, uvidíme, jak toho využijí
11:05 Vyloučen hráč #48 Jakub Mikeš družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání
09:34 Vlasta Dvořák v bráně drží svůj tým v brankovém kontaktu s hosty
08:21 Fanoušci věrně fandí svému klubu ale prozatím nic z toho
06:21 A máme tu úvodní gol ze strany hostů a Plzeň jde do vedení 1:0, uvidíme, jak na to domácí zareagují
06:20 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #66 Marek Osvald, asistoval #20 Tomáš Pour (0:1)
05:46 Hra se přelévá z jedné strany na druhou
03:45 Písecká oblouková hala se začíná plnit
02:46 První střely létají na obou stranách
02:05 Utkání zatím probíhá velmi vyrovnaně a tempo je již od začátku velmi vysoké
00:27 Vítáme vás u sledování utkání domácího Písku proti hostující Plzni