• 61 60:50
    8:7
    (Štván)

FBC ROKYCANY - FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B 8:7p
branky: 2. David Kozelka, 10. Lukáš Bendek, 17. Lukáš Bendek, 28. Václav Hajšman, 33. David Kozelka, 44. Denis Vitouš, 48. Martin Fiala, 61. Lukáš Bendek - 8. Karel Eichler, 38. Šimon Jonáš, 41. Matyáš Moller, 41. Marek Zíka, 55. Karel Eichler, 57. Filip Rybnikár, 59. Filip Rybnikár; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Lukáš Hajšman; vyloučení: 1:3 + Matyáš Moller 4; využití: 2:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Martin Štochl 12 - Jaroslav Jůna 19; po třetinách: 3:1, 2:1, 2:5, 1:0
65:00 Komentář domácích Michálek Václav (Trenér): Dnes jsme ztratili jasně vyhraný zápas a jeden bod do tabulky. Každopádně jsme předvedli výkon hodný kvalit našeho týmu a doufám, že na něj navážeme i v dalším kole. Díky soupeři za zápas a divákům za podporu.
65:00 Komentář hostů Šimek Jakub (Trenér): Věděli jsme, že to nebude nic lehkého a to se potvrdilo. Chválím hru soupeře, první dvě třetiny chtěli o poznání více vyhrát než my. My jsme ve třetí části stáhli hru na 2 formace a přineslo to své ovoce. Za třetí dějství patří klukům díky + hra v 6. Díky všem za zápas.
65:00 Střely v prodloužení: 2:0
60:50 GÓL FBC ROKYCANY! 8:7
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #10 Martin Štván (8:7)
60:00 Střely ve 3. části: 4:8
59:26 Vyloučen hráč #44 Matyáš Moller družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za hra na zemi
58:34 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 7:7
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #16 Filip Rybnikár, asistoval #5 Jiří Paďourek (7:7)
56:24 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 7:6
54:52 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 7:5
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #29 Karel Eichler, asistoval #16 Filip Rybnikár (7:5)
47:38 Timeout FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B
47:38 GÓL FBC ROKYCANY! 7:4
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #25 Martin Fiala, asistoval #39 David Kozelka (7:4)
43:38 GÓL FBC ROKYCANY! 6:4
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #11 Denis Vitouš, asistoval #39 David Kozelka (6:4)
40:53 Timeout FBC ROKYCANY
40:53 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 5:4
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #65 Marek Zíka, asistoval #5 Jiří Paďourek (5:4)
40:35 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 5:3
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #44 Matyáš Moller, asistoval #92 Vojtěch Porazil (5:3)
40:00 Střely ve 2. části: 5:6
37:30 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 5:2
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #86 Šimon Jonáš, asistoval #44 Matyáš Moller (5:2)
32:53 GÓL FBC ROKYCANY! 5:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #4 Lukáš Bendek (5:1)
32:09 Vyloučen hráč #5 Jiří Paďourek družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za blokování florbalky
27:43 GÓL FBC ROKYCANY! 4:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #56 Václav Hajšman, asistoval #4 Lukáš Bendek (4:1)
22:50 Přesilovka Rokycan nevyužita.
20:01 Vyhrané buly pro Rokycany
20:00 Střely v 1. části: 16:5
18:35 Vyloučen hráč #44 Matyáš Moller družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2+2 minuty za hrubost
16:46 GÓL FBC ROKYCANY! 3:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #25 Martin Fiala (3:1)
15:04 Vyloučen hráč #11 Denis Vitouš družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nesportovní chování
15:04 Ale i na domácí straně se bude vylučovat.
12:45 Vyloučen hráč #96 Matěj Soukup družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za špatné střídání
12:45 Máme tady první vyloučení a tím první přesilovku domácích.
10:51 Zápas začíná mít vysoké obrátky, co se faulů týče.
09:05 GÓL FBC ROKYCANY! 2:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #46 Jakub Boháč (2:1)
07:48 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 1:1
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #29 Karel Eichler, asistoval #5 Jiří Paďourek (1:1)
07:34 Hra je ve velice vysokém tempu.
01:34 GÓL FBC ROKYCANY! 1:0
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #56 Václav Hajšman (1:0)
01:34 Hajšman vypíchl balonek, nahrál na střed na Kozelku a ten  se nemílil.
00:01 Úvodní buly pro hosty.