12:5
    Daniel KRONĎÁK
    ()

Wizards DDM SO Praha 10 - Fbc Strakonice 12:5
branky: 16. Martin Lazárek, 26. Patrik Vachata, 30. Sebastian Maxa, 33. Sebastian Maxa, 39. Martin Lazárek, 45. Vojtěch Göpfert, 46. Karel Smutný, 46. Tomáš Branžovský, 47. Vojtěch Göpfert, 52. Sebastian Maxa, 53. David Bouda, 60. Daniel Kronďák - 27. Tomáš Houska, 42. Tomáš Houska, 43. Miloslav Blahuta, 56. Tomáš Houska, 58. Matěj Mikeš; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 3:2 + Lukáš Pluskal 4; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Vít Svojše 28 - Jaroslav Velek 5; po třetinách: 1:0, 4:1, 7:4
60:00 Komentář hostů Šavrda Karel (Trenér): Předem říkám, že nechci nikoho urazit, a pokud se tak stane, tak se vážně omlouvám a berte to prosím spíš jako konstruktivní kritiku než nějaký hate. Předem bych chtěl poděkovat fanouškům, na Pražské poměry opravdu pěkná návštěva a veřím, že se dnes bavili. Ale za mě to dnes byl celkem zbytečný zápas, který jsme si mohli ušetřit. Hrát na povrchu kde nejen při každém souboji, ale i při každém startu a změně směru hrozí hráčům zranění je podle mě nesmysl. Takže děkuji hráčům jak to dnes odehráli a bohužel dnes rozhodlo spousta náhod, podkluzů a s florbalem to nemělo zdaleko nic společného. Jako curling to byl docela slušný no a ten chlapík s mopem má nejvíc naběhaných km v celé hale. Takže škoda, že takové zápasy dokáží ovlivnit celou sezonu. Pokud jsem se někoho dotkl a bude to na pokutu, tak mi prosím zavolejte a nedávejte to týmu. Děkuji rozhodčím jak zápas zvládli a nedovolili aby se někdo zranil v soubojích. Přeji pěkný večer a je mi tak smutno až se z toho musím lehce usmívat.
60:00 Komentář domácích Kincl Jaroslav (Trenér): Výsledek dnešního utkání je pro nás s ohledem na vývoj sezony velice důležitý. Myslím, že tohle je cesta. Výkon a předvedená hra v první i druhé třetině podle představ. Třetí třetina byla ovlivněná vyloučeními. Vyhrát utkání proti těžkému soupeři, který bojuje o postup do další fáze nás zvedne. Děkuji hráčům za výkon, soupeři za utkání a divákům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 13:7
59:09 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 12:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #69 Daniel Kronďák z trestného střílení (12:5)
59:09 Kronďák byl v samostatném úniku faulován a bylo nařízeno trestné střílení. K němu se postavil sám Kronďák a chladnokrevně zakončil.
57:56 GÓL Fbc Strakonice! 11:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #77 Matěj Mikeš, asistoval #66 Adam Štěpánek (11:5)
56:15 Hosté jsou po dlouhé době v plném počtu.
55:41 GÓL Fbc Strakonice! 11:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #14 Jan Staněk (11:4)
54:15 Vyloučen hráč #77 Matěj Mikeš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za špatné střídání
53:20 Strakonice hrají bez brankáře.
53:04 Vyloučen hráč #36 Sebastian Maxa družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:04 Maxa byl příliš důrazný na mantinelu a musí se poroučet na trestnou lavici.
52:44 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 11:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #25 Karel Smutný (11:3)
52:44 Bouda využívá první část Plukalova trestu. Wizards tak budou mít ještě jednu dvouminutovou přesilovku.
51:07 Vyloučen hráč #8 Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
51:07 Pluskal teď naprosto zbytečně poslal Göpferta na mantinel a jde si na delší dobu odpočinout na trestnou lavici.
51:00 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 10:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #36 Sebastian Maxa, asistoval #46 Tomáš Branžovský (10:3)
51:00 Maxa krásně pálil do šibenice. Z touhle brankou nebude mít dneska uklízečka starosti, tam je vymeteno!
49:54 Černý prodlužoval na Smutného, který se ocital před brankou. Smutný na balón ale nedosáhnul.
46:23 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 9:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #22 Martin Lazárek (9:3)
46:23 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nesportovní chování
46:23 Vyloučen hráč #22 Martin Lazárek družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování
45:57 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #28 David Bouda (8:3)
45:04 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #23 Jan Heller (7:3)
45:04 Slepené dva góly dávají Wizards trochu jistoty do zápasu.
44:59 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:3
44:59 Lazárek na Göpferta, otec na syna. Krásná kombinace.
44:04 Sedliský svým důrazem vybojoval balón a vrátil ho na hole domácích.
42:59 GÓL Fbc Strakonice! 5:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #3 Miloslav Blahuta, asistoval #38 Adam Přib (5:3)
42:59 Začínám se bát, že jsem něco zakřiknul. Nad wizardskou obranou teď visí Damoklův měč.
42:20 Heller poslal pekelně rychlou střelu, která však byla zlikvidována Velkem.
41:41 GÓL Fbc Strakonice! 5:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #3 Miloslav Blahuta (5:2)
41:03 Maxa odmítnul zkompletovat hattrick, když ze samostatného úniku nedokázal trefit branku hostí.
40:01 Vstupujeme do poslední dvacetiminutovky tohoto utkání. Když se hrálo ve Strakonicích, tak Wizards prohráli poslední třetinu 6:3. Snad to dnes bude lepší.
40:00 Střely ve 2. části: 10:5
38:23 Křivonoska použil svůj ostříží zrak, spatřil Lazárka, přihrál mu a Lazárek se již nemýlil.
38:13 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #18 Vít Křivonoska (5:1)
36:32 Svojše parádně vychytal nebezpečný pokus Strakonic.
36:07 Vachata si obětavě kleknul do střely, kterou tak zblokoval.
35:03 Šavrdova střela orazítkovala tyč.
34:27 Vyloučen hráč #25 Karel Smutný družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
32:23 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:1
32:15 Ryglis, to bylo docela dobrý. Hezky obral soupeře o míček.
30:21 Pražané si oddychli, když Blahuta po Göpfertově hrubce trefil jen spojnici.
30:00 Dnešní utkání sleduje parádních 35 florbalových nadšenců. Děkujeme!
29:39 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:1
29:39 Gól jsem neviděl, ale prý byl moc pěkný.
28:19 Ryglis, tohle už znovu nedělej, jasné? Namazal totiž útočníkovi Strakonic, který naštěstí pro domácí netrefil branku.
27:53 Smutný si zpracoval Zothovu přihrávku na prsa, ale nedokázal se v předbrankovém prostoru otočit.
26:25 GÓL Fbc Strakonice! 2:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #44 Luboš Homolka (2:1)
26:25 Homolka namazal Houskovi, který poslal obranu Wizards na salám a snížil na 2:1.
25:39 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #45 Patrik Vachata, asistoval #22 Martin Lazárek (2:0)
25:39 Vachata zužitkoval krosovou přihrávku od Lazárka a zvyšuje na 2:0.
24:24 Kronďák využil zkušenosti z oboru a pojistil obranu Wizards, když nohou zlikvidoval skákající balón na malém brankovišti.
23:50 Černý našel zadovkou před brankou Smutného, který ale tuto šanci neproměnil.
23:28 Lazárek opět trefil jen zakleknutého soupeře.
22:40 Blahutova střela backhandem skončila vysoko nad Svojšeho brankou.
21:35 Lazárek se svou střelou jen podepsal na nohu Housky.
20:00 Střely v 1. části: 10:5
19:34 Štěpánek teď vyslovil jasný nesouhlas nabídce vyrovnání, když z bezprostřední vzdálenosti netrefil odkrytou bránu Wizards.
18:48 Černý ani na třetí pokus nedokázal ze samostatného úniku vsítit branku.
16:23 Maxa se dlouho trápil se zpracováním balónku, až to Bouda nevydržel sebral mu balónek a zkusil štěstí on. Bohužel však branku nevstřelil.
15:02 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #10 Jakub Sedliský (1:0)
15:02 Přestože strakonická obrana dlouho úspěšně bránila, tak tlaku třetí lajny domácích nakonec podlehla a Lazárek střelou z výběhu otevírá skóre utkání.
14:00 Rygl z velkého brankoviště trefil pouze bránícího hráče.
13:39 Houska z půlky přestřelil bránu.
12:38 Křivonoska poslal naslepo zadovku mezi nohama. To bylo hodně naivní.
10:00 Uběhla polovina z první třetiny a přestože stav je zatím bezbrankový, tak se rozhodně nedá říct, že by si týmy nevytvářely gólové šance.
09:38 Ryglis, chce to větší jistotu na míčku, takhle to nepůjde, jasné?
08:16 Svojše dlouhým výhozem zkoušel nalézt rozběhnutého Černého. Chyběl jen kousek a Wizards mohli vést.
05:19 Přib nedokázal zpracovat přihrávku od spoluhráče. Wizards budou rozehrávat.
03:30 Staněk střílel z půlky do nohy Svojšeho.
02:46 Bouda nedokázal propálit blok Strakonic.
01:38 Lazárek okradl soupeře o míč a ocitl se sám před brankářem hostí, kterého zkusil obloučkem přehodit. Jeho pokus ale neskončil v brance.
01:01 Trio Branžovský - Kronďák - Maxa teď zatápělo strakonické obraně.
00:27 Heller našel před brankou Černého, který ale nedokázal překonat Velka.
00:01 Úvodní buly pro domácí.