(Vácha)
  • 56 55:13
    Štíři

Banes Florbal Soběslav - FBC Štíři Č. Budějovice B 7:8
branky: 12. Jan Dvořák, 18. Adam Zíka, 24. Jan Hyánek, 30. Libor Podlaha, 31. Adam Zíka, 44. Jakub Malecha, 56. Jakub Malecha - 2. Vít Strouhal, 4. Michal Matějček, 12. Zdeněk Valdauf, 15. Michal Matějček, 16. Šimon Kaluža, 18. David Caha, 26. Michal Matějček, 41. Michal Matějček; rozhodčí: Kamil Vraspír - Jan Lukáč; vyloučení: 6:3; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Jan Nejedlý 12, Vladislav Petržilka 23 - Lukáš Bicek 25; po třetinách: 2:6, 3:1, 2:1
60:00 Komentář domácích Vondruška Jakub (Asistent trenéra): Dnešní utkání rozhodla v náš neprospěch prospaná první třetina, ve které jsme hostům sami vyrobili celou řadu vyložených šancí a naše vlastní fatální chyby tak přichystaly Štírům půdu k výraznému brankovému náskoku. V dalším průběhu utkání jsme konsolidovali hru a aktivním přístupem nastoupili na stíhací jízdu, ve které jsme bohužel zůstali těsně před poslední metou v podobě vyrovnávací branky. Neproměněné šance i zbytečné fauly z naší strany nás můžou už jen mrzet. Gratulujeme soupeřům z Českých Budějovic a děkujeme za zápas.
60:00 Komentář hostů Bicek Lukáš (Vedoucí): Po první třetině, kde jsme jasně dominovali, jsme si to zkomplikovali v druhé třetině vlastními chybami a nasazením. Třetí třetina byla boj o to kdo udělá méně chyb a bude hrát víc srdíčkem. Děkujeme soupeři za zápas a těšíme se na odvetu u nás.
60:00 Střely ve 3. části: 9:10
55:13 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
55:13 GÓL Banes Florbal Soběslav! 7:8
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #25 Jakub Malecha, asistoval #15 Ondřej Vácha (7:8)
50:47 Vyloučen hráč #25 Ondřej Hájek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
43:32 GÓL Banes Florbal Soběslav! 6:8
40:29 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 5:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #38 Michal Matějček, asistoval #60 Martin Vacek (5:8)
40:00 Střely ve 2. části: 13:15
37:30 Vyloučen hráč #4 Jan Dušek družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za vysoká florbalka
37:30 Vyloučen hráč #6 Jan Dvořák družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
30:09 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:7
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #14 Adam Zíka, asistoval #4 Jan Dušek (5:7)
30:02 Vyloučen hráč #71 Albert Smrž družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
29:21 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:7
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #12 Libor Podlaha, asistoval #69 Vladislav Petržilka (4:7)
27:15 Vyloučen hráč #13 Adam Severin družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za zdržování hry
27:15 Vyloučen hráč #12 Libor Podlaha družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:14 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #38 Michal Matějček, asistoval #97 Vít Strouhal (3:7)
23:52 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:6
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #22 Jan Hyánek, asistoval #88 Martin Bělohlav (3:6)
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #69 Vladislav Petržilka družstva Banes Florbal Soběslav
20:00 Střely v 1. části: 10:18
17:56 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha, asistoval #71 Albert Smrž (2:6)
17:40 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:5
15:27 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #94 Šimon Kaluža, asistoval #29 Marek Fučík (1:5)
14:20 Timeout Banes Florbal Soběslav
14:20 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:4
14:08 Vyloučen hráč #50 Michal Hruška družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za špatné střídání
13:09 Vyloučen hráč #6 Jan Dvořák družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za hra na zemi
11:39 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #9 Zdeněk Valdauf, asistoval #97 Vít Strouhal (1:3)
11:11 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #6 Jan Dvořák, asistoval #4 Jan Dušek (1:2)
05:56 Vyloučen hráč #14 Adam Zíka družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za blokování florbalky
03:35 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 0:2
01:36 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 0:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #97 Vít Strouhal, asistoval #38 Michal Matějček (0:1)