• 59 58:54
    8:12
    ()

Wizards DDM SO Praha 10 - FbC Písek 8:12
branky: 2. Jan Heller, 15. Karel Smutný, 31. Filip Černý, 37. Tomáš Branžovský, 44. Petr Krob, 44. Karel Smutný, 47. David Bouda, 52. Tomáš Branžovský - 1. Jan Králík, 6. Jan Králík, 8. Michal Měřička, 15. Jan Králík, 15. Michal Cigánek, 24. Vojtěch Šanda, 43. Michal Měřička, 50. Ondřej Štěpán, 51. Michal Cigánek, 54. Vojtěch Šanda, 59. Michal Měřička, 59. Vojtěch Šanda; rozhodčí: Marek Jeřábek - Tomáš Grigar; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Vít Svojše 1, Jan Hartman 17 - Vlastimil Dvořák 15; po třetinách: 2:5, 2:1, 4:6
60:00 Komentář domácích Kincl Jaroslav (Trenér): Tragický začátek nás stál dnes znovu celé utkání. V první třetině 5 obdržených branek je hodně. Následně obrovská dřina a vůle, kdy se nám podařilo utkání vyrovnat. Zápas rozhodla náhodná branka. V závěru nezbýval čas a utkání bylo nutné otevřít. Tenhle večer se nám vítězný obrat nepovedl. Musíme se připravit, soutěž je v polovině, rozhodne druhé kolo.
60:00 Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér): V první řadě si myslím, že to bylo hezké utkání pro diváky se šťastnou tečkou pro nás. V první třetině jsme téměř zadarmo přišli k vyššímu náskoku, ale utkání bylo vyrovnané a soupeř se i díky přesilovým hrám dostal zpět do zápasu. Poté jsme se probrali a dokázali utkání zvrátit na svou stranu. Dnes si troufám říct, že vyhrál tým, který nebyl nebezpečnější, ale o to více jsou pro nás důležité body. Především znovu vysoká efektivita v zakončení. Díky soupeři za férové utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 9:10
58:54 GÓL FbC Písek! 8:12
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda bez asistence (8:12)
58:11 GÓL FbC Písek! 8:11
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička bez asistence (8:11)
57:49 Wizards to zkouší bez brankáře.
55:29 Smutný nedokázal najít Černého před brankou Písku.
54:54 Branžovský zkusil překvapit Dvořáka střelou na bližší tyč.
53:46 GÓL FbC Písek! 8:10
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #43 Filip Trkovský (8:10)
53:46 Chyba ve wizardské defenzivě vedla k desáté brance hostí.
51:02 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:9
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #39 Sebastian Maxa (8:9)
51:02 Parafrází Vichnarovy hlášky "Byla to rána jak z kanónu a skončila v levém horním růžku Dvořákovy branky." musím ocenit přesnou střelu Branžovského do šibenice, který snížil na 8:9.
50:44 GÓL FbC Písek! 7:9
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #43 Filip Trkovský (7:9)
49:13 GÓL FbC Písek! 7:8
Branku družstva FbC Písek vstřelil #15 Ondřej Štěpán, asistoval #42 Vojtěch Šanda (7:8)
49:13 Odraz od tyče po Šandově střele uklidil do wizardské branky Štěpán, a vrací tak hostům vedení.
48:53 Vachata si v rohu hřiště počínal jako zkušený matador, přelstil soupeře a vybojoval míč.
48:35 Mikeš svou střelou pozdravil diváky v 35. řadě.
47:27 Dvořák neuvěřitelným zákrokem vyslovil nesouhlas se snahou Wizards o ujmutí se vedení.
46:17 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:7
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #25 Karel Smutný (7:7)
46:17 Tak teď už to domácím vyšlo! Bouda střelou na bližší tyč propálil Dvořáka.
45:33 Lazárek zatáhnul a vyslal prudkou střelu na Dvořákovu branku. Brankář hostí ale opět střelu zlikvidoval.
45:04 Vyloučen hráč #42 Vojtěch Šanda družstva FbC Písek na 2 minuty za blokování florbalky
44:53 Bude se vylučovat. Wizards mají dočasnou výhodu 6 na 5.
44:20 Krob měl na lopatě vyrovnávací branku, ale Dvořák jeho střelu vychytal.
43:49 Timeout FbC Písek
43:49 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:7
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #22 Martin Lazárek (6:7)
43:36 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:7
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #13 Petr Krob, asistoval #28 David Bouda (5:7)
43:36 Müller pojistil vybojovaným faulem vstřelení branky Wizards.
42:41 GÓL FbC Písek! 4:7
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička z trestného střílení (4:7)
42:41 Asi jsme toho Vachatu přechválili... Teď ztratil míč a následně fauloval. Měřička následnévtrestné střílení proměnil a zvyšuje na 4:7.
41:35 Hartman zlikvidoval střelu Písku.
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
39:59 Druhá část přinesla zlepšení domácích hráčů a hra všech s krátkým sestřihem je opravdu pohledná. Bohužel se však mezi tyto hráče řadí pouze Patrik Vachata, a tak Wizards stále tahají za kratší konec provazu. Uvidíme, jestli 3. třetina přinese zlepšení.
39:57 Sedliský z bezprostřední blízkosti napálil Dvořáka do masky.
38:40 Vedoucí Urbanec není spokojen s počínáním obrany Wizards. Není se čemu divit, neboť domácí nechali soupeřova útočníka několikrát dorážet před brankou Hartmana.
36:21 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #18 Vít Křivonoska (4:6)
36:21 Branžovský byl nejprve v samostatném úniku faulován a Wizards se čertili, protože nebylo nařízeno trestné střílení, avšak z následného volného úderu se už Branžovský prosadil a snižuje na 4:6, takže Wizards nemusí výrok sudích vůbec mrzet.
35:05 Vyloučen hráč #45 Patrik Vachata družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za blokování florbalky
34:03 Mocný pokřik Vachaty bohužel nepomohl Černému s jeho střelou, která tak skončila pouze na noze Dvořáka.
32:43 Souboj v rohu dvou bývalých spoluhráčů, Lazárka a Trkovského, skončil šťastněji pro píseckého borce.
31:45 Maxa hledal skákavou přihrávkou před brankou Vachatu. K dosažení čtvrté branky moc nechybělo.
30:24 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #45 Patrik Vachata (3:6)
30:24 Moc pěkná akce Patrika Vachaty skončila brankou Černého.
30:00 Dnešní utkání sleduje fantastických 21 diváků. Děkujeme!
29:27 Střela Branžovského byla zblokována Walterem.
26:11 Králík si zas a znovu vypracoval nebezpečnou šanci, která jen velkým štěstím wizardské obrany neskončila sedmou obdrženou brankou.
24:55 Lazárek se snažil využít zaváhání soupeřova obránce, který zapomněl míček za sebou. Bohužel mu míč při střele sjel.
23:01 GÓL FbC Písek! 2:6
23:01 Nedůraz Wizardské obrany vedl k šestému gólu hostů.
21:45 Králík se opět dokázal uvolnit a vystřelit. Hartmanovu svatyni ale netrefil.
20:01 Vstupujeme do 2. třetiny zápasu. Doufáme, že pan Kincl pořádně promluvil do duše svým svěřencům, kteří teď dokáží zvrátit stav utkání.
20:00 Střely v 1. části: 7:10
19:01 Hartman zlikvidoval střelu Trkovského.
16:02 Lajna mladých pušek z Wizards teď trochu zatopila písecké obraně.  Branka z toho však neplynula, neboť když nevystřelíš, tak zpravidla branku nevsítíš.
15:17 Maxa s Branžovským nedokázali správně vyřešit situaci 2 na 1.
14:28 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #23 Jan Heller (2:5)
14:20 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
14:20 GÓL FbC Písek! 1:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #87 Ondřej Walter (1:5)
14:20 Střídání brankáře. Nový brankář #17 Jan Hartman družstva Wizards DDM SO Praha 10
14:06 GÓL FbC Písek! 1:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #81 Michal Měřička (1:4)
14:06 Jen 14 minut a 6 sekund stačilo Králíkovi ke vsítění hattricku. Wizards by s ním měli něco udělat, nebo to skončí pro Pražany neslavně...
13:26 Hellerovi se zamotal míček pod nohami a nedokázal tak přihrát Smutnému, který by šel sám na Dvořáka. Škoda.
12:32 Kroňdákova střela z půlky jen těsně minula branku Písku.
11:02 Prčíkovi naštěstí pro domácí nesedla střela, když měl před sebou odkrytou branku Wizards.
08:09 Černý svým důrazem vybojoval míč a prodloužil ho před branku, kde číhal matador Křivonoska. Bohužel však nedokázala zakončit.
07:02 GÓL FbC Písek! 1:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #27 Michael Kučera (1:3)
05:39 GÓL FbC Písek! 1:2
05:39 Tentokrát se již Králík nemýlil a upravuje skóre na 1:2.
05:08 Dvořák fantastickým zákrokem vychytal Hellerovu střelu.
03:32 Maxa naservíroval Branžovskému míč na velké brankoviště, avšak Branžovský vystřelil jen do pupku Dvořáka.
02:46 Králík mohl vrátit vedení na stranu hostů, ale ve finální části útočné akce selhal a nedokázal usměrnit skákající míč za záda Svojšeho.
01:53 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #23 Jan Heller, asistoval #22 Martin Lazárek (1:1)
01:53 Wizardský navrátilec Heller vyrovnává po pěkné kombinaci s Lazárkem.
00:11 GÓL FbC Písek! 0:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #5 Michael Kolínský (0:1)
00:11 Jak jednoduché to je... hosté vyhráli vhazování, přehráli míč před branku Wizards a otevřeli stav utkání.