56
  • 56 55:55
    2

Florbal Jindřichův Hradec - FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B 8:2
branky: 27. Filip Šimek, 31. Jan Šimic, 34. Vít Hovorka, 46. Patrik Holý, 47. Jan Šimic, 51. Filip Kopřiva, 54. Martin Novák, 55. Daniel Danyi - 21. Pavel Hamrle, 45. Marek Zíka; rozhodčí: Jan Barimov - Vít Zápotočný; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 113; zásahy brankářů: Petr Toman 16 - Jaroslav Jůna 33; po třetinách: 0:0, 3:1, 5:1
60:00 Komentář hostů Gregořica Petr (Trenér): I v oslabené sestavě jsme měli uhrát lepší výsledek. Několika chybami v rozehrávce a v obraně jsme dovolili soupeři vstřelit snadné branky. Dopředu jsme něco vymýšleli až od druhé třetiny. Gratulace soupeři k výhře.
60:00 Komentář domácích Šmíd Jakub (Asistent trenéra): Jsme rádi za klidné vítězství a poměrnědůležité 3 body. Děkuji soupeři za utkání a přejeme jim šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 15:8
55:55 Vyloučen hráč #26 Filip Kopřiva družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za bránění ve hře
54:51 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 8:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #57 Daniel Danyi, asistoval #16 Vojtěch Koutný (8:2)
53:28 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 7:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #18 Martin Novák, asistoval #14 Jakub Tejnor (7:2)
52:08 Vyloučen hráč #9 Marek Zíka družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za vysoká florbalka
50:03 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 6:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #26 Filip Kopřiva, asistoval #9 Jan Šimic (6:2)
46:33 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 5:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #18 Martin Novák (5:2)
45:57 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 4:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #8 Patrik Holý bez asistence (4:2)
44:23 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 3:2
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #9 Marek Zíka bez asistence (3:2)
40:00 Střely ve 2. části: 14:7
38:55 Vyloučen hráč #13 Jan Cihlář družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:47 Vyloučen hráč #62 Adam Petrák družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za blokování florbalky
33:15 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 3:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #22 Vít Hovorka, asistoval #17 Filip Šimek (3:1)
30:15 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #17 Filip Šimek (2:1)
26:59 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #17 Filip Šimek, asistoval #22 Vít Hovorka (1:1)
20:49 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 0:1
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #18 Pavel Hamrle, asistoval #63 Jan Vaněk (0:1)
20:00 Střely v 1. části: 12:3
10:21 Vyloučen hráč #32 David Rybnikár družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za nedovolené vrážení