• 60 59:57
    2
    Patrik HOLÝ

Wizards DDM SO Praha 10 - Florbal Jindřichův Hradec 8:7
branky: 17. David Bouda, 18. Tomáš Branžovský, 28. Karel Smutný, 32. Sebastian Maxa, 34. Karel Smutný, 44. Karel Smutný, 58. David Bouda, 60. Karel Smutný - 4. Jakub Tejnor, 19. Vojtěch Koutný, 26. Jan Cihlář, 33. Jan Šimic, 43. Filip Šimek, 44. Jan Šimic, 56. Jan Šimic; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 5:5; využití: 1:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Jan Hartman 14 - Jakub Rytíř 24; po třetinách: 2:2, 3:2, 3:3
60:00 Komentář domácích Kincl Jaroslav (Trenér): Těžké utkání. Těžké když v zápase pětkrát vedeme a toto období trvá několik minut v součtu. Obrdržené branky bezprostředně po vstřelených nás dnes sráželi celé utkání. K tomu zbytečné vyloučení. V závěru se nám podařilo utkání nejprve vyrovnat a následně rozhodnout. Hráči ukázali vůli po vítězství. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za podporu.
60:00 Komentář hostů Prokýšek Jiří (Trenér): Výborný týmový výkon. Dnes jsme na hřišti nechali vše a minimálně bod jsme si zasloužili.
60:00 Střely ve 3. části: 12:7
59:57 Vyloučen hráč #8 Patrik Holý družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:12 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:7
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #23 Jan Heller (8:7)
59:12 Krásná souhra Hellera se Smutným. Wizards ve vedení.
57:34 Timeout Florbal Jindřichův Hradec
57:34 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:7
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #23 Jan Heller (7:7)
57:34 WIzards konečně využívají přesilovku a vyrovnávají.
57:01 Vyloučen hráč #16 Vojtěch Koutný družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za bránění ve hře
55:18 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 6:7
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #11 Tomáš Brožek (6:7)
55:18 Jindřichův Hradec rychle využil početní výhodu a ujímá se vedení. Šimic kompletuje hattrick.
55:14 Vyloučen hráč #36 Sebastian Maxa družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hrubost
55:14 Vyloučen hráč #4 Michal Hřebíček družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za sekání
53:55 Vyloučen hráč #18 Vít Křivonoska družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:57 Vyloučen hráč #36 Sebastian Maxa družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře
51:01 Maxa před brankou soupeře dorážel neúspěšně.
49:32 Vyloučen hráč #17 Filip Šimek družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za sekání
49:32 Branžovský byl faulován na polovině soupeře, takže si Wizards zahrají přesilovku.
49:05 Wizards hrají na balónku a zkouší si vytvořit dobrou pozici pro střelbu.
45:26 Vyloučen hráč #46 Tomáš Branžovský družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za špatné střídání
43:58 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 6:6
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #22 Vít Hovorka (6:6)
43:58 Zápas jako na horské dráze. Máme tu opěd rychlou odpověď hostů.
43:16 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:5
43:16 Jan Heller si dnes připisuje už druhý bod. To je comeback jak se patří!
42:06 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 5:5
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #17 Filip Šimek, asistoval #26 Filip Kopřiva (5:5)
42:06 Pohledná souhra hostů přináší vyrovnání skóre dnešního utkání.
41:22 Luxusní, vymazlená svíce Křivonosky bohužel nenašla příjemce. Na balónku jsou tedy hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 9:4
39:45 Vyloučen hráč #23 Jan Heller družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
39:45 Heller si již zřejmě potřeboval opočinout, a proto se šel posadit na očividně pohodlnou trestnou lavici.
38:18 Krob ukazuje, jak je silný v soubojích. Svoje protihráče válcuje jako buldozér.
37:15 Hřebíček vyslal pozdrav pro Hartmana, ten však předvedl dobrý zákrok.
34:49 Šimic vyslal prudkou střelu. Hartman však zasahovat nemusel.
33:08 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #22 Martin Lazárek (5:4)
33:08 Wizards opět odskakují. Lajně Heller, Lazárek, Smutný to dnes opravdu chutná.
32:44 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 4:4
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #26 Filip Kopřiva (4:4)
32:44 Wizards si vedení moc dlouho neužili. Šimic přesnou střelou vyrovnává.
31:45 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #36 Sebastian Maxa, asistoval #13 Petr Krob (4:3)
31:45 A je to tu! Hvězda divize, Sebastian Maxa, opět udeřila.
31:00 Smutný v dobré příležitosti zamířil pouze nad branku soupeře.
29:00 Branžovský s unavneým výrazem ve tváři leží na zemi a s jeho zraněnou nohou to nevypadá dobře.
27:26 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:3
27:26 Wizards přece jen vyrovnávají zásluhou klasické souhry Lazárka a Smutného.
26:46 Lazárek dobře prokličkoval obranou hostů. Jeho následná střela však mířila vedle branky.
25:55 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:3
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #13 Jan Cihlář, asistoval #14 Jakub Tejnor (2:3)
25:55 Wizards přesilovku nevyužili. Naopak Cihlář se trefil krásně pod břevno.
24:58 Střelu Boudy kryje gólman hostů.
23:18 Vyloučen hráč #3 Kryštof Ille družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:18 A máme tu první vyloučení. Sudí fouká do píšťaly a vylučuje hráče Jindřichova Hradce. Dokáží Wizards přesilovku využít?
21:21 A je to tady. Ve hře už je i hvězda divize, Sebastian Maxa. Uvede se do hry brankou?
20:21 Wizards začínají druhou třetinu aktivně. Lazárkovo projektil mířil však pouze do břevna.
20:00 Střely v 1. části: 11:10
19:59 Máme za sebou první třetinu, kterou však hvězda divize, Sebastian Maxa, proseděla na lavičce. Uvidíme, zda ve druhé třetine dostane příležitost ukázat co v něm je.
19:42 Hellerovo pekelná šleha letěla do tyče. Domací namítají že míček už byl za brankovou čárou, rozhodčí však gól nepíská.
18:07 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #16 Vojtěch Koutný, asistoval #8 Patrik Holý (2:2)
18:07 Jindřichův Hradec ale okamžitě odpovídá vyrovnáním.
17:52 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #18 Vít Křivonoska (2:1)
17:52 A máme tu obrat. Branžovský ujel obraně hostů a dává branku.
16:53 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:1
16:53 Ze standartmí situace přichází vyrovnání a Heller si připisuje první bod ve svém dnešním comebacku.
14:35 Heller prokázal, že mu není cizí ani obranná činnost a likviduje šanci hostů.
12:14 Sedliský ze standartní situace krásně nalil Branžovskému, ten v tutovce míček ale vůbec netrefil.
11:05 Zápas nám zatím nenabízí moc vyložených šancí. Oba týmy jsou zatím opatrné.
08:37 Lajna Smutný, Heller, Lazárek je zatím nejnebezpečnější formací Kinclova výběru. Stará garda to válí jako za starých časů.
07:12 Branžovský se i přes bolest v kotníku snaží protancovat obranou hostí. K zakončení se mu však nedaří dostat.
03:24 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 0:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor, asistoval #4 Michal Hřebíček (0:1)
03:24 Je to gól Jindřichova Hradce. Míček se z předbrankového prostoru odrazil na hůl Tejnora, který se zakončením neměl problém.
02:54 Gopfert se snaží využít své rychlosti a dostat se k zakončení. Šance z toho ale nebyla.
01:05 Jindřichův Hradec začíná napadáním rozehrávky Wizards a vytváří si první šance.