• 60 59:57
    8:3
    (Trojáček)

FBC DOŠWICH MILEVSKO - Wizards DDM SO Praha 10 8:3
branky: 4. Jan Keyzlar, 14. Jan Keyzlar, 22. Martin Dolejš, 23. Jakub Loskot, 40. Matěj Doubek, 40. Martin Dolejš, 52. Martin Dolejš, 60. Martin Dolejš - 3. Martin Lazárek, 37. Jakub Sedliský, 59. Karel Smutný; rozhodčí: Šimon Dubský - Jakub Mikolášek; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 30 - Vít Svojše 27; po třetinách: 2:1, 4:1, 2:1
60:00 Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér): Dneska tenhle tým ukázal svojí sílu a vyzrálost. Kromě pár chvilek dovedel reagovat na těžkého soupeře a dovedl tento zápas k zasloužené výhře. Děkuji soupeři za pěkný zápas.
60:00 Komentář hostů Kincl Jaroslav (Trenér): Podařil se nám začátek. Ke smůle první třetina skočila první třetina 2:1 na místo 1:4- Následně nevýrazná hra ve druhé třetině a obdržené branky do šatny. Ve třetí třetině se nepovedlo využít potřebným množstvím branek přesilové hry i závěrečnou hru v početní výhodě. Děkujeme za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 10:13
59:57 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 8:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #15 Lukáš Trojáček (8:3)
58:38 Vyloučen hráč #66 Jan Loskot družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:00 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #22 Martin Lazárek (7:3)
56:58 Hosté hrají bez brankáře a vyvíjejí tlak na domácí, ti ale branku nepustí.
55:20 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
55:15 Další nájezdová akce domácích, která bohužel opět nekončí v bráně.
51:14 Domácím očividně oslabení nedělá problém, protože i v počtu čtyř hráču střílí svůj sedmý gól.
51:13 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #3 Václav Strouhal (7:2)
50:51 Vyloučen hráč #37 Vítězslav Holub družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za špatné střídání
50:00 Z trestné lavice rovnou na bránu. Krásný nájezd Dolejše bohužel neskončil gólem.
49:00 I druhé oslabení se domácím daří držet bez vstřelené branky.
47:52 Vyloučen hráč #82 Martin Dolejš družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře
43:55 Domácí i přes oslabení hrají na soupeřově polovině.
41:08 Akci hostů 1 na 0 zabránil domácí golman.
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
39:45 Domácí opět zvyšují skóre a opět o 2 branky.
39:44 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #66 Jan Loskot (6:2)
39:33 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #29 Adam Černý (5:2)
36:33 Přesnou střelou do šibenice hosté snižují skóre.
36:32 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #10 Jakub Sedliský, asistoval #22 Martin Lazárek (4:2)
33:50 Domácí se dostali do krásné akce. Střela bohužel trefila tyč.
31:46 Hra se přenáší ze strany na stranu.
24:43 Domácí stále vytváří tlak na půlce hostů.
22:29 Domácí si zvyšují náskok po dvou úspěšných akcí.
22:28 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #73 Jan Keyzlar (4:1)
21:25 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:1
20:20 Hosté akčně začali druhou třetinu a střílí na golmana domácích.
20:00 Střely v 1. části: 13:11
16:08 Chyba hostů v obraně se jim málem stala osudnou.
13:29 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #99 Marek Čáp (2:1)
10:43 Domácí vstoupili do přesilové hry.
10:42 Vyloučen hráč #7 Filip Műller družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
07:43 Domácí vyvíjejí tlak na hostujícího golmana, ten však šance o gól zastavil.
03:40 Domácí svojí krásnou akcí srovnávají skóre.
03:39 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #29 Adam Černý (1:1)
02:51 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #25 Karel Smutný (0:1)
01:28 Hosté střílí svojí první střelu na domácí svatyni, naneštěstí pro hosty vedle brány.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým hostů.