• 59 58:23
    4
    Šimon JONÁŠ

FBC Štíři Č. Budějovice B - FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B 11:6
branky: 8. Matyáš Kouba, 17. Adam Severin, 17. Marek Fučík, 33. Daniel Drobiš, 34. Šimon Kaluža, 40. Matyáš Kouba, 40. Matyáš Kouba, 49. Daniel Drobiš, 52. Michal Matějček, 57. Daniel Drobiš, 59. David Caha - 9. Pavel Hamrle, 23. Matěj Soukup, 26. Tomáš Vlček, 28. Matěj Rapp, 30. Matěj Soukup, 39. Matěj Rapp; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Kamil Vraspír; vyloučení: 1 + Tomáš Drobiš 4:2 + Jan Svoboda 4 + Šimon Jonáš 4; využití: 3:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Lukáš Bicek 17 - Jaroslav Jůna 30; po třetinách: 3:1, 4:5, 4:0
60:00 Komentář domácích Bicek Lukáš (Vedoucí): Dneska tři rozdílné třetiny. První třetina dobrá, druhá tragická a třetí odmakaná. Draftovvaná lajna rozhodla. Děkujeme soupeři za zápas  a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Gregořica Petr (Trenér): Zápas z naší strany nabídl 2 typy hry. Špatnou a nedůraznou v třetině první a třetí, důraznou a efektivní v třetině druhé. Mladí hráči dneska táhli. Při příštím střetnutí věřím, že soupeře potrápíme více. Díky za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 10:4
58:51 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 11:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha, asistoval #24 Ondřej Havelka (11:6)
58:23 Vyloučen hráč #6 Šimon Jonáš družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2+2 minuty za hrubost
57:27 Timeout FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B
56:45 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 10:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #40 Daniel Drobiš, asistoval #38 Michal Matějček (10:6)
56:00 Hostující tým hraje v 6. hráčich.
53:00 A máme tu hattrick! První hattrick zápasu vystřelil hráč s číslem 79 Matyáš Kouba.
51:47 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 9:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #38 Michal Matějček, asistoval #13 Adam Severin (9:6)
48:34 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 8:6
48:30  Rozhočí jsou vemi soustředěný, sehraný a trestama určitě nešetří.
40:10 Štíři velmi rychle otočili skóre
40:00 Střely ve 2. části: 13:9
39:57 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 7:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #38 Michal Matějček (7:6)
39:53 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 6:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #79 Matyáš Kouba bez asistence (6:6)
38:06 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 5:6
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #59 Matěj Rapp, asistoval #56 Jáchym Prošek (5:6)
36:57 Štíři se probudili a konečně dorovnali skóre.
33:53 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 5:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #94 Šimon Kaluža, asistoval #40 Daniel Drobiš (5:5)
32:43 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 4:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #40 Daniel Drobiš, asistoval #13 Adam Severin (4:5)
29:10 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 3:5
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #64 Matěj Soukup, asistoval #58 Tomáš Vlček (3:5)
27:54 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 3:4
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #59 Matěj Rapp, asistoval #71 Vojtěch Porazil (3:4)
25:51 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 3:3
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #58 Tomáš Vlček, asistoval #64 Matěj Soukup (3:3)
24:50 Štíři jsou více na míčku.
22:23 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 3:2
20:00 Střely v 1. části: 18:10
19:15 Vyloučen hráč #4 Tomáš Drobiš družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2+2 minuty za hrubost
19:15 Vyloučen hráč #61 Jan Svoboda družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2+2 minuty za hrubost
16:44 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #29 Marek Fučík bez asistence (3:1)
16:22 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #13 Adam Severin, asistoval #72 David Caha (2:1)
16:01 Vyloučen hráč #72 František Jíra družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání
13:26 Diváci napjatě fandí a podporují urputně štíri.
08:39 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 1:1
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #18 Pavel Hamrle, asistoval #20 Petr Gregořica (1:1)
07:31 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:0
05:40 Vyloučen hráč #26 Filip Rybnikár družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání
03:00 Štíři měli výbornou šanci ,ale skóre neotevřely
00:45 Vyloučen hráč #18 Jan Poncar družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
00:45 Štíři byli hned vyloučeni.