• 54 53:53
    2
    Kryštof LEHEČKA

Banes Florbal Soběslav - FBŠ ATT Gorily Plzeň 0:8
branky: 1. Ondřej Budek, 4. Filip Tábořík, 23. Filip Tábořík, 29. Tomáš Pour, 50. Ondřej Budek, 51. Adam Hašek, 52. Filip Tábořík, 53. Tomáš Pour; rozhodčí: Jiří Kučera - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:5 + Ondřej Budek 4; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Vladislav Petržilka 18 - Vojtěch Šimůnek 24; po třetinách: 0:2, 0:2, 0:4
60:00 Komentář domácích: Plzenští předvedli kombinačně rychlou a tvrdou hru a od začátku si šli za svým cílem. K tomu jsme jim bohužel výraznou měrou dopomohli i my vlastní střeleckou impotencí, když jsme mnohokrát označkovali konstrukci soupeřovi branky. Tím ovšem nechci snižovat vynikající výkon brankáře hostů, který ve svém brankovišti doslova čaroval. Děkujeme za zápas, přejeme hostům šťastný návrat na západ Čech a hodně štěstí do dalších zápasů.
60:00 Komentář hostů Vandák Jakub (Vedoucí): První třetina byla hodně divoká, hrálo se nahoru-dolu. Párkrát nám pomohlo štěstí, domácí nastřelili několik tyček, zatímco my jsme vstřelili nějaké branky a odskočili. Velmi si cením čistého konta, zejména po ubránění velkého množství oslabení, včetně dlouhého 3 proti 5. Zbytek zápasu jsme byli již dostatečně efektivní a díky týmovému poctivému výkonu a bezchybnému Šimimu slavíme vítězství s nulou vzadu. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 11:6
56:55 Plzeňský brankář hold chytí i to co nechce
53:55 Ziky byl poslán za manťák a dost jasně si to s ním chtěl vyříkat
53:53 Vyloučen hráč #13 Kryštof Lehečka družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:53 Trestné střílení družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň neproměnil #48 Jiří Veselý.
52:44 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:8
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour bez asistence (0:8)
52:29 Další dvě velké šance domácích zlikvidoval golman
51:56 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:7
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #46 Filip Tábořík, asistoval #13 Kryštof Lehečka (0:7)
50:05 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:6
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #49 Adam Hašek z trestného střílení (0:6)
49:15 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:5
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (0:5)
47:20 Gorily ve třetí třetině ještě nevystřelily na branku, ale jsou pořád na balónku
44:20 Utkání se nenese v dobrém duchu. Domácí nevyužili ani jednu z přesilovek.
40:00 Střely ve 2. části: 5:10
39:59 Tresty se už ani nevejdou na časomíru. Domácí však zatím žádnou z přesilovek nevyužili.
39:27 Vyloučen hráč #19 Vojtěch Hejduk družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:06 Vyloučen hráč #20 Tomáš Pour družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:33 Utkání se vyostřuje. Vztekají se hráči i trenéři obou týmů
36:30 Tohle odnesly Kasiho koule
36:06 Vyloučen hráč #11 Ondřej Budek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2+2 minuty za hrubost
35:50 Adam Zíka: "Sledování oktagonu se moc nevyplatilo, byl sem až moc zlej"
35:30 Vyloučen hráč #14 Adam Zíka družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za hrubost
29:40 Perfektní zákrok plzeškého golmana
29:05 Důša už podruhé v zápase trefuje břevno
28:02 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #13 Kryštof Lehečka (0:4)
22:19 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #46 Filip Tábořík, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (0:3)
21:46 Přesilovka v podstatě bez střely na branku
20:00 Střely v 1. části: 8:10
19:37 Vyloučen hráč #49 Adam Hašek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
17:18 Vyloučen hráč #49 Adam Hašek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
12:40 Banesáci dnes nejsou ve své kůži.  Bohužel několik neproměněných tutovek tomu moc nepomohlo. Gorily se v druhé půlce třetiny dostávají do souvislejšího tlaku.
05:05 Teď naopak tyč trefuje jeden z Goril
04:15 Zase zvoní tyč, tentokrát po Zikyho střele
03:33 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:2
00:25 Nedáš-dostaneš.  Pantofel se hned v úvodních vteřinách objevil sám na středu hřiště, jeho střelu bohužel do břevna vyrazil rukou golman hostí. Z protiútoku domácí inkasovali
00:24 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #13 Kryštof Lehečka (0:1)