• 60 59:06
    2
    Jiří KŘESÁK

Fbc Strakonice - FBŠ ATT Gorily Plzeň 6:5
branky: 11. Vojtěch Houska, 19. Karel Šavrda, 19. Miloslav Blahuta, 28. Tomáš Mareš, 33. Karel Šavrda, 55. Jan Staněk - 12. Jiří Lukasch, 15. Ondřej Budek, 31. Filip Tábořík, 46. Kryštof Lehečka, 48. Vojtěch Hejduk; rozhodčí: Tomáš Prokopius - Kamil Vraspír; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 61; zásahy brankářů: Jaroslav Velek 22 - Vojtěch Šimůnek 18; po třetinách: 3:2, 2:1, 1:2
60:00 Komentář domácích Šavrda Karel (Trenér): Tak na úvod Strakonice Oléééééééééééééééééééééééééé. Nazdar Jarda zavřeno a Plzeň jede hrát o první místo zase někam jinam :D. Tak teď zase dáme těla dohromady a přístí víkend zase Strakonický válec. Strakonice Olééééééééééééééé. Nazdar. Franta Přib MVF.
60:00 Komentář hostů Vandák Jakub (Vedoucí): Utkání, které jsme si i přes oslabenou sestavu prohráli sami. Začátek zápasu z naší strany až moc opatrný, soupeři jsme dovolovali až příliš moc střel z nebezpečných prostor. V poslední třetinš jsme našli správné nasazení, vynutili si drama až do konce, ve kterém jsme bohužel již zápas nezvrátili. Děkujeme soupeři za zápas a těšíme se na odvetu.
60:00 Střely ve 3. části: 8:11
59:06 Vyloučen hráč #19 Jiří Křesák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:02 Timeout FBŠ ATT Gorily Plzeň
54:48 GÓL Fbc Strakonice! 6:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #14 Jan Staněk, asistoval #3 Miloslav Blahuta (6:5)
47:03 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:5
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #19 Vojtěch Hejduk, asistoval #66 Marek Osvald (5:5)
45:59 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (5:4)
45:30 Vyloučen hráč #38 Adam Přib družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za zdržování hry
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
32:51 GÓL Fbc Strakonice! 5:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #32 Vojtěch Houska (5:3)
30:33 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #46 Filip Tábořík, asistoval #11 Ondřej Budek (4:3)
29:58 Vyloučen hráč #32 Vojtěch Houska družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
27:42 GÓL Fbc Strakonice! 4:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #32 Vojtěch Houska (4:2)
20:00 Střely v 1. části: 11:9
18:47 GÓL Fbc Strakonice! 3:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #3 Miloslav Blahuta, asistoval #35 Adam Štěpánek (3:2)
18:25 GÓL Fbc Strakonice! 2:2
17:41 Vyloučen hráč #64 Ondřej Hlinovský družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
14:03 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #58 Bořek Ozom (1:2)
12:59 Vyloučen hráč #9 Tomáš Houska družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za vysoká florbalka
11:21 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #7 Jiří Lukasch, asistoval #13 Kryštof Lehečka (1:1)
10:11 GÓL Fbc Strakonice! 1:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #19 Jiří Křesák (1:0)