60
  • 60 59:30
    2

Florbal Jindřichův Hradec - Fbc Strakonice 3:4
branky: 12. Michal Hřebíček, 13. Martin Novák, 34. Michal Hřebíček - 4. Jan Staněk, 17. Jiří Křesák, 21. Jiří Křesák, 33. Tomáš Mareš; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 79; zásahy brankářů: Jakub Rytíř 24 - Jan Vaníček 19; po třetinách: 2:2, 1:2, 0:0
60:00 Komentář domácích Šmíd Jakub (Asistent trenéra): Vyrovnané utkání s týmem z horní části tabulky. Škoda některých chyb a zbytečně inkasovaných branek. Naopak vpředu se na gól strašně nadřeme a v klíčových momentech šance neproměníme. Příště věříme opět ve tři body na domácí palubovce. Gratulujeme soupeři a šťastnou cestu.
60:00 Komentář hostů Šavrda Karel (Trenér): Děkujeme soupeři za utkání. Dnes se hrálo ve vysokém tempu a diváci viděli spoustu pěkný akcí. Více gólů nepadlo nepadlo jen díky skvělým gólmanům na obou stranách. Strakonice Oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
59:30 Vyloučen hráč #8 Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře
58:15 Timeout Florbal Jindřichův Hradec
51:02 Vyloučen hráč #8 Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost
40:00 Střely ve 2. části: 5:11
33:37 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 3:4
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček, asistoval #3 Kryštof Ille (3:4)
32:03 GÓL Fbc Strakonice! 2:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #24 Karel Šavrda (2:4)
26:12 Vyloučen hráč #3 Kryštof Ille družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za bránění ve hře
20:50 GÓL Fbc Strakonice! 2:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #32 Vojtěch Houska (2:3)
20:00 Střely v 1. části: 9:12
18:02 Vyloučen hráč #4 Michal Hřebíček družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:09 Vyloučen hráč #13 Jan Cihlář družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nesportovní chování
16:28 GÓL Fbc Strakonice! 2:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #8 Lukáš Pluskal (2:2)
15:40 Vyloučen hráč #9 Jan Šimic družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za sekání
12:44 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #18 Martin Novák, asistoval #9 Jan Šimic (2:1)
11:03 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:1
10:34 Vyloučen hráč #77 Matěj Mikeš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za blokování florbalky
03:31 GÓL Fbc Strakonice! 0:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #14 Jan Staněk, asistoval #3 Miloslav Blahuta (0:1)