10:9
    Petr KROB
    (Műller)

FBŠ ATT Gorily Plzeň - Wizards DDM SO Praha 10 10:9
branky: 4. Ondřej Budek, 5. Adam Hašek, 8. Kryštof Lehečka, 14. Jiří Veselý, 37. Vojtěch Hejduk, 37. Ondřej Budek, 42. Matěj Surák, 44. Ondřej Budek, 44. Kryštof Lehečka, 56. Tomáš Pour - 6. Patrik Vachata, 16. Karel Smutný, 19. Martin Lazárek, 26. David Bouda, 37. David Bouda, 49. Tomáš Branžovský, 51. Tomáš Branžovský, 58. Tomáš Branžovský, 59. Petr Krob; rozhodčí: Jakub Šimek - Miroslav Tomeš; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Martin Lenárt 14 - Lukáš Vávra 20; po třetinách: 4:3, 2:2, 4:4
60:00 Komentář domácích Vandák Jakub (Vedoucí): Dneska se Déčku hrálo utkání, které muselo diváky bavit. Opět nám vyšel vstup do zápasu, bohužel jsme ale soupeře vždy dostali na koně zbytečným vyloučením. Ve druhé třetině jsme měli velké problémy s individuální kvalitou soupeře na hokejce a prohrávali jsme velké množství soubojů jeden na jednoho. Díky tomu trvala zápletka zápasu až do samotného konce, ve kterém slavíme velmi cenné vítězství proti silnému soupeři. Chci pochválit celý tým za obrovskou chuť a vůli zvítězit a fanouškům za skvělou podporu. Soupeři děkuji za kvalitní měření sil a přeji pohodovou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Kincl Jaroslav (Trenér): Těžký zápas, proti kvalitnímu soupeři. Několikrát se v utkání přelévalo momentum z jedné strany na druhou. Z Plzně tentokrát odjíždíme bez bodu, V závěru utkání se zranil Filip Muller. Děkujeme jednomu z přihlížejících diváků za zdravotní zásah a doufám, že bude Filip v pořádku. Děkujeme divákům a soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
58:24 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 10:9
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #13 Petr Krob, asistoval #7 Filip Műller (10:9)
57:40 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
57:26 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 10:8
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #73 Tomáš Hájek (10:8)
55:44 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 10:7
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #66 Marek Osvald (10:7)
51:42 Vyloučen hráč #17 Matěj Surák družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
50:38 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 9:7
48:41 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 9:6
45:43 Vyloučen hráč #45 Patrik Vachata družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hrubost
43:43 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 9:5
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #49 Adam Hašek (9:5)
43:04 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 8:5
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (8:5)
41:54 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 7:5
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #20 Tomáš Pour (7:5)
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
36:31 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:5
36:09 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:5
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #19 Vojtěch Hejduk, asistoval #58 Bořek Ozom (5:5)
36:00 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #33 Lukáš Vávra (4:5)
29:27 Vyloučen hráč #13 Kryštof Lehečka družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
25:22 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #10 Jakub Sedliský (4:4)
20:00 Střely v 1. části: 10:10
18:29 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #69 Daniel Kronďák (4:3)
17:46 Vyloučen hráč #16 Matěj Živčák družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
15:15 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #22 Martin Lazárek (4:2)
14:51 Vyloučen hráč #48 Jiří Veselý družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
13:29 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #48 Jiří Veselý, asistoval #17 Matěj Surák (4:1)
07:25 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #16 Matěj Živčák (3:1)
05:44 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #45 Patrik Vachata, asistoval #10 Jakub Sedliský (2:1)
04:48 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #49 Adam Hašek, asistoval #11 Ondřej Budek (2:0)
03:53 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:0