7:19
    Tomáš POUR
    (Ozom)

FBC ROKYCANY - FBŠ ATT Gorily Plzeň 7:19
branky: 8. Jakub Boháč, 12. Lukáš Bendek, 20. Jakub Boháč, 23. Zbyněk Hora, 34. Martin Fiala, 49. Martin Fiala, 55. Jiří Levý - 11. Marek Osvald, 13. Filip Tábořík, 15. Ondřej Budek, 16. Matěj Surák, 18. Kryštof Lehečka, 21. Matěj Surák, 24. Jiří Veselý, 37. Ondřej Budek, 38. Ondřej Budek, 41. Marek Osvald, 42. Ondřej Hlinovský, 46. Vojtěch Hejduk, 47. Kryštof Lehečka, 50. Vojtěch Hejduk, 52. Bořek Ozom, 54. Adam Hašek, 56. Adam Hašek, 58. Vojtěch Beneš, 60. Tomáš Pour; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Jaroslav Němeček; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 74; zásahy brankářů: Lukáš Nesét 17, Martin Štochl 8 - Martin Lenárt 5, Vojtěch Šimůnek 2; po třetinách: 3:5, 2:4, 2:10
60:00 Komentář domácích Štván Martin (Trenér): Dvě třetiny jsme se snažili alespoň trochu udržet tempo, které soupeř nastavil ihned od úvodního hvizdu. Bohužel jsme se těžce dostávali do střeleckých pozic, abychom více zaměstnali gólmana hostů. Rychlý sled několika gólů na začátku třetí části nás srazil na dno a už jsme se těžce vraceli do hry. Soupeř dnes potvrdil obrovskou ofenzivní sílu a gratulujeme mu k vítězství. Našim fanouškům děkujeme za přízeň.
60:00 Komentář hostů Vandák Jakub (Vedoucí): Začátek zápasu jsme nezachytili úplně ideálně, protože jsme dělali velké množství chyb na balonku. Pozitivem bylo, že do konce třetiny jsme stav otočili a odskočili na rozdíl více branek. Ve zbytku utkání jsme již srovnali ruce i hokejky a byli dostatečně efektivní v zakončení. Děkujeme našim fanouškům na tribuně a soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 4:14
59:49 Trestné střílení družstva FBC ROKYCANY neproměnil #46 Jakub Boháč.
59:28 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 7:19
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #58 Bořek Ozom (7:19)
59:16 Vyloučen hráč #72 Antonín Polcar družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za hrubost
57:56 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 7:18
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #96 Vojtěch Beneš, asistoval #17 Matěj Surák (7:18)
55:05 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 7:17
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #49 Adam Hašek, asistoval #20 Tomáš Pour (7:17)
54:22 GÓL FBC ROKYCANY! 7:16
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #64 Jiří Levý bez asistence (7:16)
53:05 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:16
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #49 Adam Hašek, asistoval #16 Matěj Živčák (6:16)
51:33 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:15
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #58 Bořek Ozom, asistoval #20 Tomáš Pour (6:15)
49:31 Vyloučen hráč #9 Zbyněk Hora družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání
49:17 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:14
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #19 Vojtěch Hejduk, asistoval #13 Kryštof Lehečka (6:14)
48:44 GÓL FBC ROKYCANY! 6:13
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #25 Martin Fiala, asistoval #20 Lukáš Mašek (6:13)
46:54 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:13
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (5:13)
46:54 Střídání brankáře. Nový brankář #53 Martin Štochl družstva FBC ROKYCANY
45:33 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:12
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #19 Vojtěch Hejduk bez asistence (5:12)
45:33 Hejduk jako kulový blesk proběhl celé hřiště a zakončil na ruku Neséta.
42:34 Šimůnek si připipsuje první zákrok.
41:24 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:11
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (5:11)
40:40 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:10
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #66 Marek Osvald, asistoval #20 Tomáš Pour (5:10)
40:40 Hostům stačilo pouze 40 vteřin na vstřelení desátého gólu.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Vojtěch Šimůnek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň
40:00 Střely ve 2. části: 4:13
37:33 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:9
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #48 Jiří Veselý (5:9)
36:27 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:8
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (5:8)
33:17 GÓL FBC ROKYCANY! 5:7
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #25 Martin Fiala, asistoval #64 Jiří Levý (5:7)
29:14 Bendekovou střelou se rozezněla  tyč na brance hostů.
25:33 Vyloučen hráč #19 Vojtěch Hejduk družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
25:33 Vyloučen hráč #20 Lukáš Mašek družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:33 Uvidíme hru 4 na 4.
23:43 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:7
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #48 Jiří Veselý, asistoval #66 Marek Osvald (4:7)
22:02 GÓL FBC ROKYCANY! 4:6
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #9 Zbyněk Hora, asistoval #4 Lukáš Bendek (4:6)
22:02 Hora si naběhl před branku, kde byl úplně sám a ten zakončil za záda gólmana hostů.
20:52 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:6
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák bez asistence (3:6)
20:52 Domácí nechali volného Suráka a ten už se do brány nemílil.
20:00 Střely v 1. části: 6:17
19:03 GÓL FBC ROKYCANY! 3:5
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #46 Jakub Boháč, asistoval #25 Martin Fiala (3:5)
17:30 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:5
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (2:5)
15:37 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #20 Tomáš Pour (2:4)
14:25 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:3
12:52 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #46 Filip Tábořík, asistoval #58 Bořek Ozom (2:2)
12:52 V přesilovce se prosadil Tábořík a srovnává stav na 2:2.
12:13 Vyloučen hráč #64 Jiří Levý družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání
11:38 GÓL FBC ROKYCANY! 2:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #10 Martin Štván (2:1)
11:38 Štván nahrál Bendekovi na střed a ten backhandem zakončil nekompromisně do branky.
10:15 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #66 Marek Osvald, asistoval #11 Ondřej Budek (1:1)
10:15 Nesétovi projel míček mezi nohama a je z toho vyrovnání.
07:57 GÓL FBC ROKYCANY! 1:0
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #46 Jakub Boháč bez asistence (1:0)
07:57 Boháč unikl po mantinelu, nic nevymýšlel a jednoduše vystřelil a je z toho vedení domácích.
07:10 Levý chtěl prodloužit na nabíhajícího Fialu, ale nahrávku přečetl Osvald.
04:50 Bendek se prokličkoval z rohu hřiště před branku, Vitouš pak zkoušel dotlačit míček do branky, ale byla z toho jen standartka hostů.
02:53 Obránce hostí zkusil nenápadnou střelu od půlky, sice střela šla těsně vedle tyčky, ale domácí gólman byl stejně připraven.
00:01 Úvodní buly dobře pro hostí.
00:00 Dobrý podvečer vážení diváci, vítám Vás u dnešního online zápasu, kde se nám představí naše domácí mužstvo FBC ROKYCANY proti FBŠ ATT Gorily Plzeň. Držte našim chlapcům všechny palce.