57
  • 57 56:46
    Florbal J. Hradec

Banes Florbal Soběslav - Florbal Jindřichův Hradec 6:3
branky: 3. Lukáš Pantoflíček, 11. Marek Dóka, 15. Ondřej Vácha, 19. Lukáš Pantoflíček, 42. Lukáš Pantoflíček, 43. Marek Dóka - 11. Michal Hřebíček, 22. Jan Pech, 34. Kryštof Ille; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 5:2; využití: 0:1; diváků: 71; zásahy brankářů: Vladislav Petržilka 25 - Jakub Rytíř 20; po třetinách: 4:1, 0:2, 2:0
60:00 Komentář domácích Dušek Jan (Trenér): První domácí zápas v Divizi, plné hlediště a hned derby se šťastným koncem. Děkujeme divákům za podporu! Pantofel ohnivej, Bělda nestárne a pořád nemáme izolepu. Tak zase příště!
60:00 Komentář hostů Prokýšek Jiří (Trenér): Individuální chyby a laxní přístup nás stál začátek zápasu. Poté se již projevila střelecká nemohoucnost a výborně bránící soupeř. Gratulujeme soupeři
54:38 Domácí hostům servírují jednu přesilovku za druhou. Brání je ale ukázkově
54:16 Vyloučen hráč #4 Jan Dušek družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za držení
53:50 Každou střelu brankář Petržilka pohotově likviduje, bez větších problémů
51:45 Pěkná soběslavská standartka končí na noze gólmana
49:53 Domácí odolali další přesilovce
47:53 Vyloučen hráč #6 Jan Dvořák družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za bránění ve hře
47:00 Domácí většinu času na balónku. Ukrajují minutu po minutě
42:55 Tohle se nám líbí. Odskakujeme na tří brankový náskok
42:53 GÓL Banes Florbal Soběslav! 6:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #19 Marek Dóka, asistoval #27 Jan Ludvík (6:3)
42:00 Nejprve domácí podržela tyčka a poté v úniku 2 na 1 skóruje Pantoflíček. Hattrick
41:59 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #92 Lukáš Pantoflíček, asistoval #15 Ondřej Vácha (5:3)
40:28 Sob neuhl rozběhlému běsnícímu hráči z Hradce a rozhodčí ho za to poslali sedět. Kapitán Dušek, který byl předtím jasně dvouminutově seknut, se začíná zlobit
40:27 Vyloučen hráč #17 Jiří Sobotka družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za bránění ve hře
35:25 Druhá domácí přesilovka, toho by se kluci mohli chytit
35:23 Vyloučen hráč #3 Kryštof Ille družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:10 Krásná sólo akce Honzy Ludvíka, domácím toho jinak bohužel moc nevychází
33:26 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 4:3
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #3 Kryštof Ille, asistoval #4 Michal Hřebíček (4:3)
32:49 Vyloučen hráč #9 Miroslav Hloušek družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za blokování florbalky
29:15 Sob odpaluje balónek kutálející se nebezpečně před domácí bránou
26:38 Přesilovka se domácím bohužel  moc nevydařila, ani se nedostali do větší šance
24:36 Vyloučen hráč #16 Vojtěch Koutný družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za sekání
21:43 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 4:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #61 Jan Pech, asistoval #1 Jakub Rytíř (4:2)
20:55 První střelu druhé třetiny vyslal Hradec, Vláďu vůbec nepřekvapila
20:00 Střely v 1. části: 14:9
19:59 První část končí. Zatím snový průběh. Hradečtí si moc šancí nevypracovali
18:29 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #92 Lukáš Pantoflíček, asistoval #88 Martin Bělohlav (4:1)
18:00 Atmosféra mezi týmy se začíná vyostřovat, rozhodčí řeší první spory
14:16 Namazáno do prázdný
14:15 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #15 Ondřej Vácha, asistoval #4 Jan Dušek (3:1)
10:46 Rychle rozehraná standartka zajistila domácím druhý gól v utkání
10:45 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #19 Marek Dóka, asistoval #78 Ondřej Kasika (2:1)
10:25 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček bez asistence (1:1)
09:34 Vácha pálí v oslabení, brankář Hradce však střelu vyráží
08:06 Vyloučen hráč #12 Libor Podlaha družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
06:20 Honza Ludvík si nenechává nic líbit a v soubojích na mantinelu tvrdě oplácí
02:31 Na první gól jsme nečekali vůbec dlouho. Síť Hradce se poprvé rozhoupala
02:30 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:0
00:01 Historické první domácí divizní buly je za námi.