10:11
    Petr KROB
    (Smutný)

Fbc Strakonice - Wizards DDM SO Praha 10 10:11p
branky: 9. Tomáš Mareš, 10. Jiří Křesák, 23. Miloslav Blahuta, 29. Tomáš Houska, 42. Jan Staněk, 49. Tomáš Houska, 54. Lukáš Pluskal, 54. Adam Přib, 55. Jiří Křesák, 57. Tomáš Mareš - 9. Karel Smutný, 10. Filip Műller, 18. Tomáš Hájek, 18. Martin Lazárek, 23. Šimon Jakub Král, 33. Martin Lazárek, 35. Tomáš Branžovský, 41. Martin Lazárek, 47. Martin Lazárek, 48. Martin Lazárek, 61. Petr Krob; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 3:4 + Jaroslav Kincl OS; využití: 3:2; diváků: 41; zásahy brankářů: Jaroslav Velek 21 - Vít Svojše 36, Jan Hartman 3; po třetinách: 2:4, 2:3, 6:3, 0:1
65:00 Komentář domácích Řezanka Karel (Vedoucí): Do útoku dobrý.Do obrany horší.Tento zápas ukázal že je furt co zlepšovat.Pofoukáme bebí,utřeme nudle a zítra jsme ready.Zdravíme trenéra do postele,ať je brzo fit.Děkujeme divákům a skautovi z milevska za návštěvu,snad nebude chtít draftovat moc hráčů,náš kodex je nastavený na vysoký částky.Soupeři přeji štastnou cestu domů. nStrakonice Ole.
65:00 Komentář hostů Kincl Jaroslav (Trenér): Těžké utkání proti kvalitnímu soupeři a důležité dva body, které si ze Strakonic odvážíme za výhru v prodloužení. Několikrát jsme soupeři odskočili na rozdíl dvou a tří branek, bohužel si náskok nepohlídali. Mrzí mě vyloučení v závěru a děkuji hráčům za bojovnost do rozhodnutí. Také díky soupeři za dobrý zápas.
65:00 Střely v prodloužení: 2:1
60:31 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 10:11
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #13 Petr Krob, asistoval #25 Karel Smutný (10:11)
60:00 Střely ve 3. části: 21:10
56:09 GÓL Fbc Strakonice! 10:10
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #32 Vojtěch Houska (10:10)
54:52 GÓL Fbc Strakonice! 9:10
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #32 Vojtěch Houska (9:10)
54:28 Vyloučen hráč #39 Sebastian Maxa družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:44 GÓL Fbc Strakonice! 8:10
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Adam Přib, asistoval #3 Miloslav Blahuta (8:10)
53:44 Střídání brankáře. Nový brankář #17 Jan Hartman družstva Wizards DDM SO Praha 10
53:44 Vyloučen trenér Jaroslav Kincl družstva Wizards DDM SO Praha 10 - osobní trest
53:44 Vyloučen hráč #74 Matyáš Rygl družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování
53:02 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
53:02 GÓL Fbc Strakonice! 7:10
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #32 Vojtěch Houska (7:10)
48:11 GÓL Fbc Strakonice! 6:10
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #14 Jan Staněk (6:10)
47:54 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:10
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #25 Karel Smutný (5:10)
46:42 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:9
45:05 Vyloučen hráč #37 Tomáš Mareš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost
42:21 Vyloučen hráč #13 Petr Krob družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
41:13 GÓL Fbc Strakonice! 5:8
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #14 Jan Staněk, asistoval #38 Adam Přib (5:8)
40:36 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:8
40:00 Střely ve 2. části: 12:10
34:55 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:7
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #39 Sebastian Maxa (4:7)
32:52 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:6
32:32 Vyloučen hráč #32 Vojtěch Houska družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
28:35 GÓL Fbc Strakonice! 4:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #3 Miloslav Blahuta (4:5)
22:54 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #9 Šimon Jakub Král, asistoval #94 Jindřich Zoth (3:5)
22:24 GÓL Fbc Strakonice! 3:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #3 Miloslav Blahuta, asistoval #9 Tomáš Houska (3:4)
20:00 Střely v 1. části: 14:11
19:01 Vyloučen hráč #19 Jiří Křesák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:34 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #13 Petr Krob (2:4)
17:01 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #73 Tomáš Hájek, asistoval #7 Filip Műller (2:3)
09:40 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Filip Műller, asistoval #73 Tomáš Hájek (2:2)
09:00 GÓL Fbc Strakonice! 2:1
08:18 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #22 Martin Lazárek (1:1)
08:03 GÓL Fbc Strakonice! 1:0
06:36 Vyloučen hráč #28 David Bouda družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání