2
    Karel EICHLER
  • 59 58:37

FbC Písek - FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B 5:3
branky: 23. Michael Kolínský, 35. Michal Cigánek, 36. Jakub Mikeš, 42. Ondřej Štěpán, 57. Jan Králík - 14. Jan Svoboda, 32. Pavel Hamrle, 48. Jan Horák; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 0:5 + Karel Eichler OS; využití: 3:0; diváků: 89; zásahy brankářů: Karel Tvrdík 24 - Ondřej Trhlík 51; po třetinách: 0:1, 3:1, 2:1
60:00 Komentář domácích: Klasické první utkání ligové sezóny, ale tentokrát naštěstí za 3 body. Chybí nám pořádná koncovka a větší tlak a chuť do zakončení. Soupeř hrál naopak chytře odzadu a v koncovce byl nepříjemný, ale několikrát nás podržel brankář. Naopak se nám povedli přesilovky, které byly nakonec rozhodující. Díky soupeři za férové utkání a opět našim skvělým fanouškům.
60:00 Komentář hostů Gregořica Petr (Trenér): Pro mnohé hráče byl tentozápas o získávání zkušeností a určitě jsme jich dostatek nabrali. Proti více běhavému soupeři nás může těšit jen výsledek ve hře 5 na 5, kdy jsme ve svých zakončeních byli výrazně efektivnější. Víme na čem zapracovat do dalších zápasů. Soupeři gratulujeme k zasloužené výhře a těšíme se na další vzájemná utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 14:11
59:30 Probíhá poslední minuta zápasu
58:37 Vyloučen hráč #29 Karel Eichler družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B - osobní trest
58:37 Vyloučen hráč #29 Karel Eichler družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za nesportovní chování
58:25 Timeout FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B
58:25 Plzeň jde do šesti
56:53 Písek si pojišťuje náskok golem Honzy Králíka
56:28 GÓL FbC Písek! 5:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #63 Matěj Prčík (5:3)
54:14 Plzeň opět v plném počtu
52:10 Udrží si Písek bezchybnost přesilových her?
52:09 Vyloučen hráč #4 Lukáš Kratochvíl družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za bránění ve hře
50:01 Gepardí zákrok Karla geparda Tvrdíka, díky kterému je Písek stále ve vedení
47:39 Trestné střílení družstva FbC Písek neproměnil #18 Michal Cigánek.
47:21 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 4:3
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #33 Jan Horák bez asistence (4:3)
47:21 Vypadá to, že konec zápasu bude ještě zajímavý, Jan Horák snižuje na 4:3
46:19 Obrovská šance Matěje Prčíka, která skončila v rukou brankáře hostů
44:18 Hra se opět přelévá z jedné strany na druhou a diváci v obloukové hale se mají na co dívat
41:31 Tak to bylo něco, během druhé minuty Písek zvyšuje náskok na 4:2
41:20 GÓL FbC Písek! 4:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #15 Ondřej Štěpán, asistoval #6 Jan Králík (4:2)
40:35 Začala poslední třetina dnešního zápasu
40:00 Střely ve 2. části: 23:7
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny
38:36 Písek se drží na útočné polovině
36:24 Tempo hry se s každou minutou zrychluje a hra nabývá na atraktivnosti
35:38 GÓL FbC Písek! 3:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #57 Michael Kolínský (3:2)
35:38 Písek si drží stoprocentní úspěšnost v přesilovkách a jdou do vedení 3:2
34:57 GÓL FbC Písek! 2:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #57 Michael Kolínský (2:2)
34:57 Písek využil přesilovku 5na3 a vyrovnávají na 2:2
34:01 Vyloučen hráč #44 Matyáš Moller družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:10 Písek jde do početní převahy, uvidíme, zda toho využijí a srovnají stav
32:58 Vyloučen hráč #86 Šimon Jonáš družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání
31:50 Nedůsledná obrana domácích zpříčinila gol z dorážky hostů a Plzeň jde do vedení
31:39 Timeout FbC Písek
31:39 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 1:2
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #5 Pavel Hamrle, asistoval #33 Jan Horák (1:2)
30:16 Písek na míčku, ale nic z toho
28:03 Jedovka Kuby Mikeše z půlky končí v rukou plzeňského brankáře
26:28 Hra se přelévá z jedné strany na druhou
25:00 Krásný zákrok Karla Tvrdíka!
22:22 To bylo rychlý, Písek během pár sekund využil početní převahy a Kolíňák zakončil do prázdné branky
22:09 GÓL FbC Písek! 1:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #57 Michael Kolínský, asistoval #18 Michal Cigánek (1:1)
21:36 A máme tu první vyloučení z týmu hostů a Písek jde do přesilovky
21:17 Vyloučen hráč #86 Šimon Jonáš družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:23 Začíná druhá třetina dnešního utkání a my jsme zvědaví, co přinese
20:00 Střely v 1. části: 19:9
18:22 Blížíme se ke konci první třetiny a stav je stále 0:1
16:42 Plzeň se po golu začíná probouzet a hra začíná být více a více vyrovnaná
13:53 Nečekáný gol hostujících, Písek se dále drží na míčku, ale bez golu
13:50 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 0:1
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #95 Jan Svoboda, asistoval #94 Matouš Bešta (0:1)
11:13 Plzeň nevyužila přečíslení 2na1
10:29 Domácí velmi blízko golu, kterému na poslední chvíli zabránil zákrok plzeňského golmana
07:50 I přes pár protiútoků hostů má Písek velké množství šancí a zápas má poměrně monotonní průběh
05:00 Plzni se stále nedaří dostat do akce a Písek drží kontrolu nad začátkem zápasu
02:55 Písek se poměrně dlouho drží na míčku, ale zatím bez pořádné střely
01:13 Vítáme vás u sledování dnešního zápasu domácího Písku proti Slavii Plzeň, zápas začal v poměrně vlažném tempu, ale první střely již padají