• 60 59:08
    3:18
    (Staněk)

FBC Štíři Č. Budějovice B - Fbc Strakonice 3:18
branky: 15. David Caha, 27. Adam Severin, 40. Josef Čížek - 5. Tomáš Houska, 6. Karel Šavrda, 12. Karel Šavrda, 25. Vojtěch Houska, 30. Lukáš Pluskal, 31. Vojtěch Houska, 34. Tomáš Houska, 36. Jan Staněk, 38. Jan Staněk, 40. Tomáš Houska, 43. Vojtěch Houska, 44. Luboš Homolka, 45. Jiří Křesák, 47. Luboš Homolka, 48. Jan Staněk, 57. Luboš Homolka, 59. Karel Šavrda, 60. Luboš Homolka; rozhodčí: Hynek Mošna - Martin Štrunc; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 44; zásahy brankářů: Lukáš Bicek ? - Jaroslav Velek ?, Hynek Samec ?; po třetinách: 1:3, 2:7, 0:8
60:00 Komentář hostů Řezanka Karel (Vedoucí): Dneska od začátku až do konce zodpovědný výkon.Luboš dneska nesmysl, byl ohnivej.Snad mu do konce sezóny nedojde mana. Zdravíme Báru do Katovic. nWin Win Strakonice Ole.
60:00 Komentář domácích Bicek Lukáš (Vedoucí): První uktání sezóny je za nami. Prvních deset minut bylo oťukávacích, pak přišla slibná pasáž z naší strany zhruba do poloviny druhé třetiny a zbytek už je historie. Děkujeme soupeři za utkání a za pořádání.
59:08 GÓL Fbc Strakonice! 3:18
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka, asistoval #14 Jan Staněk (3:18)
58:03 GÓL Fbc Strakonice! 3:17
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #77 Matěj Mikeš (3:17)
56:32 GÓL Fbc Strakonice! 3:16
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka bez asistence (3:16)
49:35 Střídání brankáře. Nový brankář #33 Hynek Samec družstva Fbc Strakonice
47:22 GÓL Fbc Strakonice! 3:15
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #14 Jan Staněk, asistoval #19 Jiří Křesák (3:15)
46:05 GÓL Fbc Strakonice! 3:14
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka, asistoval #9 Tomáš Houska (3:14)
44:48 GÓL Fbc Strakonice! 3:13
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #32 Vojtěch Houska (3:13)
43:51 GÓL Fbc Strakonice! 3:12
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka bez asistence (3:12)
42:52 GÓL Fbc Strakonice! 3:11
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #19 Jiří Křesák (3:11)
39:19 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #27 Josef Čížek, asistoval #72 David Caha (3:10)
39:01 GÓL Fbc Strakonice! 2:10
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #14 Jan Staněk (2:10)
37:31 GÓL Fbc Strakonice! 2:9
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #14 Jan Staněk bez asistence (2:9)
35:14 GÓL Fbc Strakonice! 2:8
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #14 Jan Staněk, asistoval #3 Miloslav Blahuta (2:8)
35:05 Vyloučen hráč #60 Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:34 GÓL Fbc Strakonice! 2:7
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #3 Miloslav Blahuta (2:7)
30:35 GÓL Fbc Strakonice! 2:6
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #24 Karel Šavrda (2:6)
29:19 GÓL Fbc Strakonice! 2:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #37 Tomáš Mareš (2:5)
26:23 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #13 Adam Severin, asistoval #10 Šimon Perek (2:4)
24:48 GÓL Fbc Strakonice! 1:4
14:26 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha, asistoval #60 Martin Vacek (1:3)
11:35 GÓL Fbc Strakonice! 0:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #37 Tomáš Mareš (0:3)
05:59 GÓL Fbc Strakonice! 0:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #19 Jiří Křesák (0:2)
04:07 GÓL Fbc Strakonice! 0:1