• 34 33:23
    4:11
    Natálie STAŇKOVÁ

ACEMA Sparta Praha B - SK Florbal Benešov 5:11
branky: 3. Lucie Rudolecká, 6. Veronika Hrdličková, 17. Tereza Trubičková, 33. Veronika Hrdličková, 34. Michaela Tyllerová - 2. Adéla Hausenblasová, 9. Adéla Hausenblasová, 11. Aneta Perná, 12. Eliška Podoláková, 12. Adéla Hausenblasová, 16. Lenka Barková, 16. Eliška Podoláková, 27. Aneta Perná, 28. Lucie Pohanová, 32. Lucie Pohanová, 34. Natálie Staňková; rozhodčí: Michal Obertan - Tomáš Nechutný; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Markéta Sládková ? - Tereza Podoláková ?; po třetinách: 2:5, 1:2, 2:4
36:00 Ukončení 3. části
33:40 Gólová smršť nenachává jediného fanouška chladného, v posledních minutách sledujeme velice ofenzivní florbal.
33:37 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 5:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #25 Michaela Tyllerová, asistoval #17 Tereza Trubičková (5:11)
33:23 GÓL SK Florbal Benešov! 4:11
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #8 Natálie Staňková, asistoval #33 Adéla Hausenblasová (4:11)
32:14 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 4:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #4 Veronika Hrdličková, asistoval #25 Michaela Tyllerová (4:10)
32:14 Timeout se nyní zdá mistrovským tahem, jelikož domácí stahují gólové manko.
31:31 Vyloučen hráč #7 Tereza Vlková družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost
31:31 Doufejme, že domácí při taktické poradě probrali taktiku na přesilovku, protože je očekává.
31:22 Timeout ACEMA Sparta Praha B
31:22 GÓL SK Florbal Benešov! 3:10
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #3 Lucie Pohanová, asistoval #43 Eliška Podoláková (3:10)
29:02 Vyloučen hráč #71 Anna Balíková družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
27:59 GÓL SK Florbal Benešov! 3:9
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #3 Lucie Pohanová, asistoval #33 Adéla Hausenblasová (3:9)
27:59 Podivně sehraná akce hostí nakonec končí brankou.
26:14 GÓL SK Florbal Benešov! 3:8
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #24 Aneta Perná, asistoval #76 Klára Sopková (3:8)
26:14 Brankářka domácích skvěle odolávala, avšak několikátá dorážka už byla nad její síly.
25:10 Střídačka hostí je ve skvělém rozpoložení a často se zní ozývají všeljaké zvuky,
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
21:15 I přes vysoký gólový příděl od hostí, dnes obě brankářky chytají výborně.
20:05 Benešov má problémy s využitím přečíslení, další šance 2 na 1 skončila nezdarem.
17:40 Sparta má problémy s rozehrávkou a Benešov z těchto chyb začíná čím dál tím více těžit.
16:22 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 3:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #17 Tereza Trubičková, asistoval #25 Michaela Tyllerová (3:7)
16:22 Trubičková se skvěle utrhla, sama tváří v tvář brankářce zachovala chladnou hlavu a kličkou do backhandu ji překonává.
15:48 GÓL SK Florbal Benešov! 2:7
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Eliška Podoláková bez asistence (2:7)
15:06 GÓL SK Florbal Benešov! 2:6
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #9 Lenka Barková, asistoval #71 Anna Balíková (2:6)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:49 GÓL SK Florbal Benešov! 2:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #33 Adéla Hausenblasová, asistoval #3 Lucie Pohanová (2:5)
11:49 Další pohledná akce od Benešova a také další gól z ní.
11:23 GÓL SK Florbal Benešov! 2:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Eliška Podoláková, asistoval #24 Aneta Perná (2:4)
10:36 GÓL SK Florbal Benešov! 2:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #24 Aneta Perná, asistoval #71 Anna Balíková (2:3)
10:36 Úhlednou kombinaci hostí zakončuje Perná a posílá Benešov do vedení.
08:06 GÓL SK Florbal Benešov! 2:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #33 Adéla Hausenblasová, asistoval #43 Eliška Podoláková (2:2)
07:00 Ač jsou hosté více na balonku, tak se jim přes dobře zformovanou obranu domácích nedaří vstřelit branku.
05:58 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #4 Veronika Hrdličková, asistoval #28 Lucie Rudolecká (2:1)
05:02 Benešov nyní drží Spartu zamknout na vlastní půlce.
02:27 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #28 Lucie Rudolecká, asistoval #4 Veronika Hrdličková (1:1)
02:27 Balonek se po rozehrávce ocitl před brankou domácích a Rudolecká prokázala svojí výbornou orientace a otevírá střelecký účet domácího celku.
01:42 GÓL SK Florbal Benešov! 0:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #33 Adéla Hausenblasová bez asistence (0:1)
01:00 Úvod utkaní zatím v režii hostí