1

2

3.

FAT PIPE Start98 C - FBC Rakovník 3:4pn
branky: 2. Alena Kovaříková, 6. Kristýna Píšová, 21. Ivana Poláková - 3. Tereza Nezbedová, 4. Denisa Holanová, 4. Kateřina Kovářová, N Tereza Nezbedová; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Vojtěch Stárek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Pavla Šimáková ? - Tereza Horáčková ?; po třetinách: 2:3, 1:0, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník hráč #14 Tereza Nezbedová a vstřelil rozhodující gól (3:4).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 C hráč #11 Hana Čermáková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník hráč #5 Kateřina Kovářová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 C hráč #66 Olena Dragun , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník hráč #76 Martina Navrkalová a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 C hráč #15 Martina Hrbková a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
34:11 Timeout FBC Rakovník
34:11 Vyloučen hráč #11 Denisa Holanová družstva FBC Rakovník na 2 minuty za hra rukou
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
20:01 GÓL FAT PIPE Start98 C! 3:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 C vstřelil #36 Ivana Poláková, asistoval #11 Hana Čermáková (3:3)
16:33 Vyloučen hráč #56 Klára Růžičková družstva FBC Rakovník na 2 minuty za hra rukou
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
05:31 GÓL FAT PIPE Start98 C! 2:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 C vstřelil #8 Kristýna Píšová, asistoval #15 Martina Hrbková (2:3)
03:50 GÓL FBC Rakovník! 1:3
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #5 Kateřina Kovářová, asistoval #91 Anna Kasíková (1:3)
03:16 GÓL FBC Rakovník! 1:2
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #11 Denisa Holanová, asistoval #16 Kateřina Veverková (1:2)
02:49 GÓL FBC Rakovník! 1:1
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #14 Tereza Nezbedová, asistoval #13 Alžběta Pyskatá (1:1)
01:45 GÓL FAT PIPE Start98 C! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Start98 C vstřelil #20 Alena Kovaříková, asistoval #17 Tereza Hotovcová (1:0)