1

2

4.

Kanonýři Kladno - Wizards DDM SO Praha 10 3:4pn
branky: 6. Kristýna Hanesová, 10. Leona Kovaříková, 33. Jessica Keszi - 4. Lenka Čiháková, 22. Dana Ujková, 45. Petra Batíková, N Lucie Smutná; rozhodčí: Stanislav Lepič - Christian-Marcel Kušnirák; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Monika Měrková ? - Tereza Deverová ?; po třetinách: 2:1, 0:1, 1:1
4 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #80 Andrea Postolková , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 hráč #2 Lucie Smutná a vstřelil rozhodující gól (3:4).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #35 Kateřina Radostová , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 hráč #8 Dana Ujková a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #52 Petra Klečková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 hráč #16 Barbora Polívková , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #80 Andrea Postolková a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 hráč #2 Lucie Smutná , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:16 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #71 Petra Batíková, asistoval #8 Dana Ujková (3:3)
43:45 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
32:29 GÓL Kanonýři Kladno! 3:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #23 Jessica Keszi, asistoval #80 Andrea Postolková (3:2)
22:34 Vyloučen hráč #2 Lucie Smutná družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
21:52 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #8 Dana Ujková, asistoval #16 Barbora Polívková (2:2)
21:34 Vyloučen hráč #80 Andrea Postolková družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vysoká florbalka
09:19 GÓL Kanonýři Kladno! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Leona Kovaříková, asistoval #27 Lucie Barešová (2:1)
05:23 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #85 Kristýna Hanesová, asistoval #52 Petra Klečková (1:1)
03:17 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #41 Lenka Čiháková, asistoval #24 Vanda Sudíková (0:1)