()
  • 44 43:25
    Bohemians

USK Slavia Liberec - FbŠ Bohemians B 3:4
branky: 2. Lucie Klvánková, 4. Lucie Klvánková, 25. Lucie Roubínková - 23. Lenka Mecerová, 26. Petra Hradečná, 40. Martina Kloudová, 44. Kateřina Bünterová; rozhodčí: Klára Svobodová - Tereza Trávníčková; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jana Götz ? - Kateřina Jelínková ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 0:2
43:25 Timeout FbŠ Bohemians B
43:25 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:4
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #89 Kateřina Bünterová bez asistence (3:4)
41:46 Při přesilovce Bohemky 5 na 3 golmanka Liberce neskutečně drží svůj tým a přesilovka skončila bez gólu
40:22 Vyloučen hráč #18 Klára Plosová družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
40:18 Timeout USK Slavia Liberec
40:18 Vyloučen hráč #13 Markéta Vastlová družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za hra rukou
39:00 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #28 Martina Kloudová, asistoval #57 Kateřina Jelínková (3:3)
39:00 Kloudová po výhozu golmanky Jelínkové  projela neskutečně rychle celým hřištěm a zavěsila
25:02 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #85 Petra Hradečná, asistoval #4 Helena Pechová (3:2)
25:02 Na gól Liberce okamžitě odpovídá Bohemka. Po vyhraném buly a nahrávce Pechové do míčku krásně "pleskla" Hradečná a je z toho kontaktní branka
24:57 GÓL USK Slavia Liberec! 3:1
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil #33 Lucie Roubínková, asistoval #87 Jana Kolafová (3:1)
22:04 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #36 Lenka Mecerová, asistoval #17 Kateřina Tichá (2:1)
22:04 Po rychlé křížné přihrávce Tiché zleva nadvakrát dorazila Mecerová krásně do branky
03:23 GÓL USK Slavia Liberec! 2:0
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil #3 Lucie Klvánková, asistoval #69 Barbora Hýsková (2:0)
01:24 GÓL USK Slavia Liberec! 1:0
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil #3 Lucie Klvánková, asistoval #71 Jana Drbohlavová (1:0)