2:11
    Filip KOČÍ
    (Michalec)

Floorball Club FALCON blue - Předvýběr.CZ Florbal MB White 2:11
branky: 11. Martin Mráček, 26. Tomáš Kuběna - 13. Štěpán Michalec, 13. Daniel Stuchlík, 17. Daniel Stuchlík, 19. Filip Repš, 21. Christian Bagdaň, 30. Štěpán Šenekl, 32. Lukáš Orálek, 32. Daniel Stuchlík, 34. Lukáš Orálek, 35. Daniel Stuchlík, 36. Filip Kočí; rozhodčí: David Martenek - Vojtěch Stárek; vyloučení: 4:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jan Šamša ? - Václav Járka ?; po třetinách: 1:0, 0:5, 1:6
36:00 Ukončení 3. části
35:59 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB White! 2:11
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #86 Filip Kočí, asistoval #87 Štěpán Michalec (2:11)
34:58 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB White! 2:10
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #70 Daniel Stuchlík, asistoval #48 Christian Bagdaň (2:10)
33:58 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB White! 2:9
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #88 Lukáš Orálek, asistoval #27 Filip Repš (2:9)
31:17 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB White! 2:8
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #70 Daniel Stuchlík bez asistence (2:8)
31:12 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB White! 2:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #88 Lukáš Orálek bez asistence (2:7)
30:50 Falcon jde do šesti.
30:43 Timeout Floorball Club FALCON blue
29:19 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB White! 2:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #22 Štěpán Šenekl, asistoval #34 Pavel Šlejhar (2:6)
28:20 Vyloučen hráč #68 Tomáš Kuběna družstva Floorball Club FALCON blue na 2 minuty za hrubost
27:38 Vyloučen hráč #74 Jiří Prediger družstva Floorball Club FALCON blue na 2 minuty za špatné střídání
25:30 Brankář Bolky dostal gajdy. Dnes se asi moc dobře nevyspí.
25:28 GÓL Floorball Club FALCON blue! 2:5
Branku družstva Floorball Club FALCON blue vstřelil #68 Tomáš Kuběna, asistoval #14 Martin Mráček (2:5)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
20:43 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB White! 1:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #48 Christian Bagdaň, asistoval #34 Pavel Šlejhar (1:5)
18:56 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB White! 1:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #27 Filip Repš, asistoval #48 Christian Bagdaň (1:4)
16:44 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB White! 1:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #70 Daniel Stuchlík, asistoval #88 Lukáš Orálek (1:3)
12:53 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB White! 1:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #70 Daniel Stuchlík, asistoval #27 Filip Repš (1:2)
12:23 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB White! 1:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #87 Štěpán Michalec, asistoval #34 Pavel Šlejhar (1:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:55 Vyloučen hráč #74 Jiří Prediger družstva Floorball Club FALCON blue na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:39 GÓL Floorball Club FALCON blue! 1:0
Branku družstva Floorball Club FALCON blue vstřelil #14 Martin Mráček, asistoval #12 Adam Bulvas (1:0)
10:20 Vyloučen hráč #65 Jiří Šefr družstva Floorball Club FALCON blue na 2 minuty za sekání
08:00 Pan časoměřic má zatím docela volno. Od začátku zápasu se ztím písklo okolo pěti faulů
03:10 Oba týmy hrají zatím opatrný florbal