• 36 35:21
    4:6
    (Nop)

Florbalová akademie MB - Předvýběr.CZ Florbal MB White 4:6
branky: 5. Marek Homolka, 23. Filip Drška, 31. Michal Šeda, 36. Marek Homolka - 4. Ondřej Honc, 5. Daniel Stuchlík, 10. Ondřej Honc, 12. Ondřej Petrák, 17. Ondřej Petrák, 26. Daniel Stuchlík; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Vojtěch Prokop; vyloučení: 3:1; využití: 0:3; diváků: 58; zásahy brankářů: David Beneš -4, Vojtěch Štrych -1, Ondřej Chumlen ? - Ondřej Zíta -4; po třetinách: 1:4, 1:1, 2:1
36:00 Ukončení 3. části
35:21 GÓL Florbalová akademie MB! 4:6
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #70 Marek Homolka, asistoval #80 Jaromír Nop (4:6)
33:02 Timeout Florbalová akademie MB
30:45 Vyloučen hráč #48 Christian Bagdaň družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
30:09 GÓL Florbalová akademie MB! 3:6
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #77 Michal Šeda bez asistence (3:6)
25:54 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB White! 2:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #70 Daniel Stuchlík, asistoval #64 Ondřej Honc (2:6)
25:20 Vyloučen hráč #79 Jan Čečetka družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #74 Ondřej Chumlen družstva Florbalová akademie MB
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:25 GÓL Florbalová akademie MB! 2:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #81 Filip Drška, asistoval #70 Marek Homolka (2:5)
16:39 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB White! 1:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #18 Ondřej Petrák, asistoval #22 Štěpán Šenekl (1:5)
12:00 Střídání brankáře. Nový brankář #4 Vojtěch Štrych družstva Florbalová akademie MB
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:28 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB White! 1:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #18 Ondřej Petrák, asistoval #64 Ondřej Honc (1:4)
10:38 Je tu další přesilovka hostů.
10:02 Vyloučen hráč #79 Jan Čečetka družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:15 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB White! 1:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #64 Ondřej Honc, asistoval #48 Christian Bagdaň (1:3)
08:49 Vyloučen hráč #70 Marek Homolka družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za špatné střídání
08:15 David Beneš vytáhl zákrok světové extratřídy proti hostujícímu hráči.
07:05 Jirka Holeček vyvezl míček na útočnou polovinu.
05:32 Teď se nám s brankami roztrhl pytel.
04:57 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB White! 1:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #70 Daniel Stuchlík, asistoval #27 Filip Repš (1:2)
04:45 GÓL Florbalová akademie MB! 1:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #70 Marek Homolka bez asistence (1:1)
03:46 Máme tu první branku dnešního klání. Hosté využili tlaku v předbrankovém prostoru.
03:37 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB White! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #64 Ondřej Honc, asistoval #8 Jáchym Ondráček (0:1)
00:01 Vítáme všechny příznivce dnešního třaskavého derby obou mladoboleslavských týmů.