7:2
    Filip DRŠKA
    (Šeda)

OLYMP FLORBAL B - Florbalová akademie MB 7:2
branky: 6. Alex Kubala, 13. Ondřej Vinař, 14. Marek Šimáň, 16. Ondřej Vinař, 18. Ladislav Kobes, 21. Matyáš Stupka, 24. Ondřej Vinař - 17. Jaromír Nop, 32. Filip Drška; rozhodčí: Cyril Polák - Vojtěch Prokop; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; zásahy brankářů: Kryštof Holub ? - Vojtěch Štrych ?, David Beneš ?; po třetinách: 1:0, 6:1, 0:1
36:00 Ukončení 3. části
31:44 GÓL Florbalová akademie MB! 7:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #81 Filip Drška, asistoval #77 Michal Šeda (7:2)
29:46 Vyloučen hráč #20 Alex Kubala družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za sekání
27:25 Vyloučen hráč #21 Maxim Husák družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:54 GÓL OLYMP FLORBAL B! 7:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #38 Ondřej Vinař, asistoval #29 Ladislav Kobes (7:1)
20:40 GÓL OLYMP FLORBAL B! 6:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #83 Matyáš Stupka, asistoval #38 Ondřej Vinař (6:1)
20:40 Matyáš Stupka si dal závod s Usainem Boltem přes celé hřiště, vyhraný závod zakončuje neuvěřitelnou střelou která se jen mihla kolem hlavy Boleslavského brankáře
18:34 Střídání brankáře. Nový brankář #69 David Beneš družstva Florbalová akademie MB
18:23 Timeout Florbalová akademie MB
17:35 GÓL OLYMP FLORBAL B! 5:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #29 Ladislav Kobes, asistoval #20 Alex Kubala (5:1)
17:35 Ladislav Kobes nám všem zde ukázal svůj takzvaný backhandový blafák a dostává ho do Branky Boleslavi
16:48 Vyloučen hráč #98 Matěj Kalivoda družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
16:22 GÓL Florbalová akademie MB! 4:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #80 Jaromír Nop, asistoval #70 Marek Homolka (4:1)
15:57 Vyloučen hráč #38 Ondřej Vinař družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za zvedání florbalky
15:57 Ondřej Vinař dnes zlobí a jde si odpočinout na dvě minuty.
15:18 GÓL OLYMP FLORBAL B! 4:0
15:00 Olymp překvapil Mladou Boleslav svojí taktikou postav si zeď ve své bráně v podobě pana Holuba.
13:45 GÓL OLYMP FLORBAL B! 3:0
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #30 Marek Šimáň, asistoval #5 Jakub Novák (3:0)
13:45 Po nudnější první třetině ukazuje olymp konečně své dovednosti a hráčské duo Ondřej Vinař a Mára Šimáňů ukazují své dovednosti.
12:27 GÓL OLYMP FLORBAL B! 2:0
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #38 Ondřej Vinař, asistoval #75 Lukáš Jusko (2:0)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
05:20 GÓL OLYMP FLORBAL B! 1:0
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #20 Alex Kubala, asistoval #75 Lukáš Jusko (1:0)