2:11
    David PATKA
    (Bláha)

Panthers Praha B - ACEMA Sparta Praha BLUE 2:11
branky: 1. Martin Sedláček, 22. Vít Peprný - 3. Vojtěch Horký, 12. Jakub Slávek, 13. Jakub Slávek, 15. David Patka, 17. Jakub Slávek, 17. Dominik Ciryn, 23. Jakub Slávek, 24. Matyáš Marek, 31. Dominik Ciryn, 35. Vojtěch Horký, 35. David Patka; rozhodčí: Stanislav Čechal - Jiří Čížek; vyloučení: 0 + Vít Peprný 4 + TT:1; využití: 1:2; zásahy brankářů: David Palaš ? - Filip Boboš -2; po třetinách: 1:2, 1:6, 0:3
36:00 Ukončení 3. části
34:35 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 2:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #21 David Patka, asistoval #92 Šimon Bláha (2:11)
34:24 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 2:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #19 Vojtěch Horký, asistoval #7 Jakub Slávek (2:10)
30:00 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 2:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #67 Dominik Ciryn, asistoval #7 Jakub Slávek (2:9)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:25 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 2:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #86 Matyáš Marek, asistoval #21 David Patka (2:8)
22:20 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 2:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #7 Jakub Slávek, asistoval #82 David Štecher (2:7)
21:00 GÓL Panthers Praha B! 2:6
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #72 Vít Peprný bez asistence (2:6)
21:00 Vyloučen hráč #72 Vít Peprný družstva Panthers Praha B do konce utkání - technický trest
21:00 Vyloučen hráč #72 Vít Peprný družstva Panthers Praha B na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě
19:12 Vyloučen hráč #22 Adam Patka družstva ACEMA Sparta Praha BLUE na 2 minuty za hra na zemi
16:39 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 1:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #67 Dominik Ciryn bez asistence (1:6)
16:00 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 1:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #7 Jakub Slávek, asistoval #19 Vojtěch Horký (1:5)
14:18 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 1:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #21 David Patka, asistoval #86 Matyáš Marek (1:4)
12:50 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #7 Jakub Slávek, asistoval #72 Matěj Říha (1:3)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:51 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 1:2
02:08 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 1:1
00:45 GÓL Panthers Praha B! 1:0
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #79 Martin Sedláček, asistoval #22 Petr Zikán (1:0)