0

1

3.

Kralupy Wolves - ACEMA Sparta Praha BLUE 2:3pn
branky: 6. Daniel Formánek, 32. Vojtěch Novák - 5. Jan Klaban, 12. Adam Patka, N Vojtěch Horký; rozhodčí: Vojtěch Dvořák - Vít Žebra; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vladimír Krejča ? - Richard Hájek ?; po třetinách: 1:2, 0:0, 1:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves hráč #41 Josef Brtník , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves hráč #15 Adam Cakl , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha BLUE hráč #67 Dominik Ciryn , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha BLUE hráč #19 Vojtěch Horký a vstřelil rozhodující gól (2:3).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves hráč #10 Daniel Formánek , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
31:17 Vyloučen hráč #28 Mikoláš Hollý družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
31:08 GÓL Kralupy Wolves! 2:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #34 Vojtěch Novák, asistoval #41 Josef Brtník (2:2)
30:46 Vyloučen hráč #23 Tomáš Klíma družstva ACEMA Sparta Praha BLUE na 2 minuty za hrubost
29:56 Vyloučen hráč #67 Dominik Ciryn družstva ACEMA Sparta Praha BLUE na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:47 Timeout ACEMA Sparta Praha BLUE
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:00 Vyloučen hráč #49 Fabián Alex Keprt družstva ACEMA Sparta Praha BLUE na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:17 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #22 Adam Patka bez asistence (1:2)
05:17 GÓL Kralupy Wolves! 1:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Daniel Formánek, asistoval #41 Josef Brtník (1:1)
04:51 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #97 Jan Klaban bez asistence (0:1)