1

2

5.

TJ Sokol Petrovice I. - FBC Rakovník 5:6pn
branky: 6. Miroslav Kugler, 17. Viktor Mádr, 22. Viktor Mádr, 24. Martin Berka, 26. Martin Berka - 21. Martin Pokorný, 26. Tobias Liprt, 30. Martin Pokorný, 32. Štěpán Fukárek, 35. Adam Kyncl, N Štěpán Fukárek; rozhodčí: Václav Římal - Michal Lipinský; vyloučení: 2:1 + Štěpán Fukárek 4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Zelenka ? - Adam Masák ?; po třetinách: 1:0, 3:1, 1:4
5 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Petrovice I. hráč #8 Martin Berka , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník hráč #24 Štěpán Fukárek a vstřelil rozhodující gól (5:6).
4 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Petrovice I. hráč #16 Jakub Munk , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník hráč #14 Martin Pokorný , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Petrovice I. hráč #19 Viktor Mádr , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník hráč #31 Tobias Liprt , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Petrovice I. hráč #16 Jakub Munk a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník hráč #24 Štěpán Fukárek a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
35:51 Timeout FBC Rakovník
34:22 Timeout TJ Sokol Petrovice I.
34:22 GÓL FBC Rakovník! 5:5
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #97 Adam Kyncl, asistoval #32 Matyáš Brodníček (5:5)
31:37 GÓL FBC Rakovník! 5:4
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #24 Štěpán Fukárek, asistoval #32 Matyáš Brodníček (5:4)
29:38 GÓL FBC Rakovník! 5:3
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #14 Martin Pokorný, asistoval #32 Matyáš Brodníček (5:3)
25:47 GÓL TJ Sokol Petrovice I.! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Petrovice I. vstřelil #8 Martin Berka, asistoval #19 Viktor Mádr (5:2)
25:03 GÓL FBC Rakovník! 4:2
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #31 Tobias Liprt, asistoval #1 Adam Masák (4:2)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:05 GÓL TJ Sokol Petrovice I.! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Petrovice I. vstřelil #8 Martin Berka z trestného střílení (4:1)
21:58 Vyloučen hráč #24 Štěpán Fukárek družstva FBC Rakovník na 2+2 minuty za nesportovní chování
21:06 GÓL TJ Sokol Petrovice I.! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Petrovice I. vstřelil #19 Viktor Mádr, asistoval #16 Jakub Munk (3:1)
20:54 GÓL FBC Rakovník! 2:1
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #14 Martin Pokorný z trestného střílení (2:1)
17:33 Vyloučen hráč #3 David Babij družstva TJ Sokol Petrovice I. na 2 minuty za hra na zemi
16:43 GÓL TJ Sokol Petrovice I.! 2:0
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
07:58 Vyloučen hráč #27 Jonáš Veselý družstva TJ Sokol Petrovice I. na 2 minuty za sekání
05:14 GÓL TJ Sokol Petrovice I.! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Petrovice I. vstřelil #15 Miroslav Kugler, asistoval #16 Jakub Munk (1:0)
00:57 Vyloučen hráč #31 Tobias Liprt družstva FBC Rakovník na 2 minuty za blokování florbalky