0

0.

série

TJ Sokol Královské Vinohrady B - Panthers Praha B 3:4pn
branky: 1. Jakub Dočekal, 15. Matěj Kašík, 19. Jakub Dočekal - 24. Martin Sedláček, 30. Martin Sedláček, 31. Dominik Flégr, N Daniel Brabec; rozhodčí: Václav Římal - Michal Lipinský; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Denis Smetana ? - David Palaš ?; po třetinách: 1:0, 2:1, 0:2, 0:0
7 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #77 Daniel Brabec a vstřelil rozhodující gól (3:4).
6 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč #56 Matyáš Cvejn a vstřelil gól.
6 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #79 Martin Sedláček a vstřelil gól.
5 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč #55 Šimon Valenta , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #2 Dominik Flégr , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #60 David Sladký a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #97 Marek Linha , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč #11 Matěj Kašík a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #30 Petr Reksoprodjo a vstřelil gól.
30:31 GÓL Panthers Praha B! 3:3
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #2 Dominik Flégr, asistoval #50 Oliver Karásek (3:3)
30:31 Vyloučen hráč #22 Jakub Dočekal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nesportovní chování
29:49 GÓL Panthers Praha B! 3:2
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #79 Martin Sedláček, asistoval #80 Filip Spěvák (3:2)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:23 GÓL Panthers Praha B! 3:1
18:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #22 Jakub Dočekal, asistoval #54 David Jerič (3:0)
14:32 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #11 Matěj Kašík, asistoval #55 Šimon Valenta (2:0)
12:46 Vyloučen hráč #60 David Sladký družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
07:25 Vyloučen hráč #55 Lukáš Mára družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení
00:23 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:0