• 29 28:33
    2:5
    (Müller)

SummerCamps Tatran Střešovice C - FbC Red Dragons Hořovice 2:5
branky: 2. Vojtěch Roubíček, 29. František Roznětinský - 3. Jakub Zajíček, 6. Michal Müller, 20. Jakub Zajíček, 23. Michal Müller, 29. Jakub Zajíček; rozhodčí: Vojtěch Prokop - Tomáš Nechutný; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Kryštof Lukáš ? - Matyáš Míka ?; po třetinách: 1:2, 0:2, 1:1
36:00 Ukončení 3. části
28:33 Timeout SummerCamps Tatran Střešovice C
28:33 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 2:5
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #26 Jakub Zajíček, asistoval #12 Michal Müller (2:5)
28:31 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 2:4
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #78 František Roznětinský bez asistence (2:4)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:53 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 1:4
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #12 Michal Müller, asistoval #25 Petr Hanzlík (1:4)
20:00 Tatran má velký tlak, ale Hořovice se nenechají a bojují dál a dali z toho gól.
19:25 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 1:3
14:05 Málem Tatran vyrovnal, ale gól nebyl uznaný, protože byl střelen nohou
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
07:44 Vyloučen hráč #94 Kristián Filip Mencl družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za hra na zemi
07:44 Komentář vyloučeného hráče: Byla to zábrana golu.
05:15 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 1:2
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #12 Michal Müller, asistoval #7 Pavel Frühauf (1:2)
04:37 Vyloučen hráč #91 Ondřej Kuthan družstva SummerCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za sekání
02:36 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 1:1
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #26 Jakub Zajíček bez asistence (1:1)
01:25 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 1:0
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #95 Vojtěch Roubíček, asistoval #78 František Roznětinský (1:0)