• 34 33:08
    2
    Vojtěch DEJM

Sokol Rudná - FbC Red Dragons Hořovice 5:4
branky: 7. Lukáš Slepička, 10. Lukáš Slepička, 17. Jan Rohla, 26. Adam Vojáček, 27. David Semerád - 3. Jakub Zajíček, 11. Jakub Zajíček, 24. Kristián Filip Mencl, 30. Pavel Frühauf; rozhodčí: Jan Dvořák - Christian-Marcel Kušnirák; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Marek Maňas -4 - Matyáš Míka ?; po třetinách: 2:2, 1:1, 2:1
36:00 Ukončení 3. části
33:08 Vyloučen hráč #49 Vojtěch Dejm družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
29:05 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 5:4
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #7 Pavel Frühauf, asistoval #12 Michal Müller (5:4)
26:56 GÓL Sokol Rudná! 5:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #3 David Semerád, asistoval #49 Vojtěch Dejm (5:3)
25:36 GÓL Sokol Rudná! 4:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #17 Adam Vojáček, asistoval #49 Vojtěch Dejm (4:3)
24:20 Vyloučen hráč #7 Pavel Frühauf družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:48 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 3:3
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #94 Kristián Filip Mencl, asistoval #26 Jakub Zajíček (3:3)
16:41 GÓL Sokol Rudná! 3:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #20 Jan Rohla, asistoval #5 Lukáš Slepička (3:2)
14:51 Vyloučen hráč #26 Jakub Zajíček družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za zvedání florbalky
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:28 Vyloučen hráč #17 Adam Vojáček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
10:20 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 2:2
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #26 Jakub Zajíček, asistoval #6 Michal Bauer (2:2)
09:08 GÓL Sokol Rudná! 2:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #5 Lukáš Slepička bez asistence (2:1)
06:33 GÓL Sokol Rudná! 1:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #5 Lukáš Slepička z trestného střílení (1:1)
02:37 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 0:1
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #26 Jakub Zajíček bez asistence (0:1)
02:05 Vyloučen hráč #52 Vítězslav Šmid družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání
00:38 Vyloučen hráč #28 Radek Zvědělík družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání