Štěpán DUFEK
  • 36 35:46
    2

Wizards DDM SO Praha 10 B - TEXAS LONGHORNS DDM P6 7:1
branky: 3. Jakub Neuvirth, 4. Denis Túry, 9. Jiří Havel, 19. Denis Túry, 23. Jiří Havel, 34. Jakub Neuvirth, 35. Luka Liška - 35. Martin Plachý; rozhodčí: Kryštof Jech - Filip Češner; vyloučení: 2:4 + Štěpán Dufek OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Vondra ? - Oliver Peťko ?; po třetinách: 3:0, 2:0, 2:1
36:00 Ukončení 3. části
35:46 Vyloučen hráč #26 Štěpán Dufek družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 na 2 minuty za nesportovní chování
35:46 Vyloučen hráč #26 Štěpán Dufek družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 - osobní trest
34:40 GÓL TEXAS LONGHORNS DDM P6! 7:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #76 Martin Plachý bez asistence (7:1)
34:27 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 7:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #70 Luka Liška, asistoval #7 Marek Sedliský (7:0)
33:59 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 6:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #48 Jakub Neuvirth, asistoval #17 Jiří Havel (6:0)
26:01 Benda - mistrovský číslo, dneska 0+2 ale mohl by se ostříhat nebo oholit
24:40 Morstein dvě obří šance ale bohužel bez golu.
24:01 Morstein vyhrává úvodní buly
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:50 Dynybil se na hřišti pripomíná jen fauly jinak bych si ani nevšiml že hraje
22:14 Řápek a Plachý krásnými crossy rozebrali obranu domácích bohužel zakončení mimo kasu
22:13 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 5:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #17 Jiří Havel, asistoval #15 Jonatan Benda (5:0)
21:45 Tak tohle že je nejlepší střelec dorostu A?? Havelka v obří šanci kdy měl před sebou úplně prázdnou kasu trefuje po zemi a brankář hostí si na něm smlsnul.
20:05 Židův M. si málem připsal branku číslo 2 v téhle sezoně ale tyčka byla proti
18:12 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 4:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #25 Denis Túry, asistoval #9 Matěj Dragoun (4:0)
18:12 Dragoun už byl tak mimo že to odpálil nazdařbůh a naštěstí se tam zjevil Denis a vykoupal brankáře hostů
16:50 Ve hře 4na4 si konečně zachytá i Kuba Vondra
16:22 Vyloučen hráč #17 Jiří Havel družstva Wizards DDM SO Praha 10 B na 2 minuty za sekání
15:28 Nenechte se zmást, není to taková řežba jen sudí nasadil přísný metr.
15:09 Vyloučen hráč #8 Vojtěch Makovec družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 na 2 minuty za sekání
14:36 Vyloučen hráč #7 Marek Sedliský družstva Wizards DDM SO Praha 10 B na 2 minuty za sekání
14:09 Vyloučen hráč #76 Martin Plachý družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 na 2 minuty za opakované přestupky
13:25 První dějství jednoznačně pro domácí, kteří Texas moc nepouštějí na balon. Uvidíme co domácí old school trenér Jaromír Jágr vymyslí na druhou část.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:55 M. Sedliský zatím 2 fatály z toho jeden v přesilovce na posledním
09:42 Vyloučen hráč #76 Martin Plachý družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 na 2 minuty za sekání
08:41 Nechápu jak Havel může běhat v těch kotníkových botách na futsal.
08:34 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 3:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #17 Jiří Havel bez asistence (3:0)
06:48 Židův dnes v old skool polokošili Elesse, na nohou má důchodky a poprvé zvyšoval hlas, když Liška netrefil prázdnou kasu
06:33 Dufek totálně vyhouslil mladýho Zeinera
05:18 Na rozehrávce teď Dragoun, který se proslavil spíše svými aktivitami mimo florbalové hřiště
03:25 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 2:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #25 Denis Túry, asistoval #19 Tomáš Havelka (2:0)
03:25 Celá akce začala u skvělé crossovky Morsteina a Denis uklízel do prázdné
02:47 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #48 Jakub Neuvirth, asistoval #15 Jonatan Benda (1:0)
00:05 Překvapuje mě, že nejproduktivnější hrác domácích Havel má hokejku jak pro desetileté dítě
00:00 Kouč Židův dnes konečně vzal i mého oblíbence Adama Morsteina, který všechny přesvedčí o své kvalitní střelbě ze zátahu. Naštěstí jsem mu poradil, že může hráče přidat na soupisku i během sezony, jinak by Morstein dneska seděl vedle nás u stolku
00:00 Dnes to ale vypadá, že by domácí mohli přídat nějký ten bod do tabulky, jelikož soupeř přijel v počtu 5+1. Wizardům ale bude chybět jistota v útoku Mikuláš Háma, který je aktuálně na marodce.
00:00 Dnes se utká rezerva Wizards proti Texasu. Z týmu Wizardů zaslechl nějaké řeči o postupu do vyšší ligy ale kouč Židův to zatím dotáhl k 18 bodům za 19 zápasů, což je fakt bída a o postupu si můžou nechat jen zdát.