1:2
    Vít HOFMAN
    ()

Panthers Praha C - FbC Red Dragons Hořovice 1:2
branky: 7. Michael Adam Riley - 9. Kristián Filip Mencl, 31. Vít Hofman; rozhodčí: Štěpán Kinkor - Radim Vlasák; vyloučení: 0 + Richard Rybáček TDKU + 4:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Flajzar ? - Matyáš Míka ?; po třetinách: 1:1, 0:0, 0:1
36:00 Ukončení 3. části
30:07 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 1:2
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #21 Vít Hofman bez asistence (1:2)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
19:15 Vyloučen hráč #58 Richard Rybáček družstva Panthers Praha C na 2+2 minuty za nesportovní chování
19:15 Vyloučen hráč #58 Richard Rybáček družstva Panthers Praha C do konce utkání
17:07 Vyloučen hráč #87 Ondřej Firýt družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za hra na zemi
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
08:29 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 1:1
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #94 Kristián Filip Mencl, asistoval #6 Michal Bauer (1:1)
06:06 GÓL Panthers Praha C! 1:0
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #51 Michael Adam Riley, asistoval #3 Petr Reksoprodjo (1:0)