0

1

3.

TEXAS LONGHORNS DDM P6 - FBC Žraloci Příbram 3:4pn
branky: 2. Vojtěch Makovec, 17. Vojtěch Makovec, 35. Jan Fiala - 1. Adam Špička, 6. Bedřich Švec, 25. Bedřich Švec, N Jakub Brejcha; rozhodčí: Michal Kolář - David Kolář; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Oliver Peťko ? - Tomáš Šilhan ?; po třetinách: 1:2, 1:0, 1:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 hráč #77 Tobiáš Kopecký , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #2 Áron Soukup , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 hráč #21 Jakub Řápek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #77 Bedřich Švec , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 hráč #76 Martin Plachý , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #31 Jakub Brejcha a vstřelil rozhodující gól (3:4).
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
35:02 Timeout FBC Žraloci Příbram
34:40 GÓL TEXAS LONGHORNS DDM P6! 3:3
Vlastní branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #36 Jan Fiala (3:3)
24:13 GÓL FBC Žraloci Příbram! 2:3
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #77 Bedřich Švec, asistoval #2 Áron Soukup (2:3)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
16:30 GÓL TEXAS LONGHORNS DDM P6! 2:2
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #8 Vojtěch Makovec, asistoval #76 Martin Plachý (2:2)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
08:54 Vyloučen hráč #88 Václav Štěpánek družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 na 2 minuty za sekání
05:55 GÓL FBC Žraloci Příbram! 1:2
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #77 Bedřich Švec, asistoval #12 Lucie Lukášková (1:2)
01:50 GÓL TEXAS LONGHORNS DDM P6! 1:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #8 Vojtěch Makovec bez asistence (1:1)
00:24 GÓL FBC Žraloci Příbram! 0:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #16 Adam Špička, asistoval #77 Bedřich Švec (0:1)