0

1.

série

Sokol Rudná - SPORT EDEN BEROUN 4:2pn
branky: 30. Jan Rohla, 35. Šimon Šimík, 37. Lukáš Slepička, N Lukáš Slepička - 4. Matyáš Vích, 5. Ondřej Pinkas; rozhodčí: Matouš Bešta - Daniel Dolák; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Matyáš Havel -2 - Vojtěch Bukáček ?; po třetinách: 0:2, 0:0, 2:0, 1:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva SPORT EDEN BEROUN hráč #21 Lukáš Frank , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč #5 Lukáš Slepička a vstřelil rozhodující gól (4:2).
2 Nájezd na branku provedl z družstva SPORT EDEN BEROUN hráč #29 Dominik Novák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč #3 David Semerád , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SPORT EDEN BEROUN hráč #64 Matyáš Vích , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč #10 Šimon Šimík , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení prodloužení
36:00 GÓL Sokol Rudná! 3:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #5 Lukáš Slepička z trestného střílení (3:2)
36:00 Zahájení prodloužení
36:00 Ukončení 3. části
36:00 V základní hrací době nebylo rozhodnuto o vítězi šlágru kola. Drama pokračuje a rozhodovat se bude v nájezdech.
34:27 Timeout SPORT EDEN BEROUN
34:27 GÓL Sokol Rudná! 2:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #10 Šimon Šimík, asistoval #49 Vojtěch Dejm (2:2)
34:27 Šimon Šimík srovnává na 2:2, trenér hostů na to reaguje oddechovým časem a takticky připravuje tým Berouna na závěr utkání.
32:59 Beroun dokázal odolat přesilovce domácích a je opět v pěti.
30:59 Vyloučen hráč #7 Tomáš Vávra družstva SPORT EDEN BEROUN na 2 minuty za sekání
30:12 Trenér Rudné nyní vyzývá hráče ke kanibalismu slovy: "SEŽER HO!"
29:22 GÓL Sokol Rudná! 1:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #20 Jan Rohla, asistoval #1 Matyáš Havel (1:2)
29:22 Jan Rohla z Rudné po asistenci golmana Havla snižuje na 1:2.
24:54 Trenér domácích zkritizoval hru jednoho svého svěřence slovy: "NEMŮŽE TĚ OBĚHNOUT JAKO STROM!" Reagoval tak na povedenou kličku hostujícího utočníka Nováka.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
24:00 Ve druhé třetině se hrálo ve vysokém tempu ze strany na stranu, je vidět, že oba týmy jsou si vědomy o co hrají a do každého souboje jdou na maximum. Skóre zůstává 0:2 i po druhé třetině.
19:49 Zdá se jakoby trenérský tým Rudné četl tento online přenos a inspiroval se našemi poznatky. Střelecká aktivita Rudné má nyní vzestupné tempo, brankář Bukáček dnes ale nemá v úmyslu propustit za svá záda jediný míček. Zatím předvádí sebejistý výkon a všechny střely Rudné ladně čape.
14:21 Do druhé třetiny opět vstupuje aktivněji Rudná, znovu si ale nedokáže vytvořit střelecké příležitosti z nebezpečných míst. Pokud chce Rudná obrátit vývoj uktání na svou stranu musí jednoznačně zvýšit počet střel mířících na branku Bukáčka.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
12:00 Zatím sledujeme vyrovnané utkání, ale Beroun si vytváří více šancí z nebezpečního prostoru. Díky tomu zatím v tomto utkání vede o dva góly. Podaří se Rudné tento průběh zvrátit? Zůstaňte s námi u tohoto textového reportu a dozvíte se to!
11:37 Lukáš Frank poslal na branku Rudné perfektní střelu nad levý beton. Golman Havel ale tuto střelu přenádherným zakrokem levou rukou dostal mimo tři tyče.
11:03 Rudná nyní delší dobu na balonku, Beroun ji ale skvělou poziční hrou nepouští do nebezpečných šancí.
09:12 Pinkas riskuje v obranném pásmu kličkou mezi dvěma hráči a ztrácí míček. Domací tuto chybu nepotrestali.
07:48 Neuvěřitelný obranný zákrok poskytl očím diváků Jáchym 'Jáša' Staniek. Ze svého bohatého repertoáru vybral jeho signature move - vypíchnutí balónku jednou rukou.
04:30 GÓL SPORT EDEN BEROUN! 0:2
Branku družstva SPORT EDEN BEROUN vstřelil #19 Ondřej Pinkas, asistoval #7 Tomáš Vávra (0:2)
04:30 Druhou branku zápasu přidává další berounský sniper Pinkas. Beroun již diktuje tempo hry a soupeře k ničemu velkému nepouští.
03:31 GÓL SPORT EDEN BEROUN! 0:1
Branku družstva SPORT EDEN BEROUN vstřelil #64 Matyáš Vích, asistoval #29 Dominik Novák (0:1)
03:31 Ve čtvrté minutě již úřaduje nebezpečné duo hostů Vích - Novák. Stav utkání 0:1. Tribuny šílí.
02:24 Brankář hostů Bukáček zatím předvádí jistý výkon.
00:30 Hned od začátku vidíme větší aktivitu domácích. Hra má zatím vysoké tempo.
00:01 Rozhodčí odpískal úvodní buly a drama začíná.
00:00 Začíná šlágr dnešního dne.  Můžeme se těšit na napínavých 36 minut kvalitního florbalu.