35
  • 35 34:17
    Rudná

SK Alien Nation - Sokol Rudná 5:4
branky: 1. Lukáš Večeřa, 14. Lukáš Martínek, 26. Lukáš Večeřa, 30. Matěj Jarkovský, 32. Tomáš Ouřada - 4. Vojtěch Hovorka, 14. Jan Rohla, 24. Vojtěch Dejm, 27. Šimon Šimík; rozhodčí: Matouš Bešta - Daniel Dolák; vyloučení: 2 + Lukáš Martínek OS:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matěj Preuss ? - Matyáš Havel -5; po třetinách: 1:1, 1:2, 3:1
36:00 Ukončení 3. části
34:17 Timeout Sokol Rudná
31:32 GÓL SK Alien Nation! 5:4
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #4 Tomáš Ouřada, asistoval #10 Lukáš Sršeň (5:4)
29:25 GÓL SK Alien Nation! 4:4
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #17 Matěj Jarkovský, asistoval #14 Oliver Blaho (4:4)
26:16 GÓL Sokol Rudná! 3:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #10 Šimon Šimík, asistoval #5 Lukáš Slepička (3:4)
25:36 GÓL SK Alien Nation! 3:3
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #13 Lukáš Večeřa, asistoval #14 Oliver Blaho (3:3)
25:20 Vyloučen hráč #7 Lukáš Martínek družstva SK Alien Nation - osobní trest
25:20 Vyloučen hráč #7 Lukáš Martínek družstva SK Alien Nation na 2 minuty za nesportovní chování
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:42 GÓL Sokol Rudná! 2:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #49 Vojtěch Dejm bez asistence (2:3)
13:41 GÓL SK Alien Nation! 2:2
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #7 Lukáš Martínek, asistoval #17 Matěj Jarkovský (2:2)
13:34 GÓL Sokol Rudná! 1:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #20 Jan Rohla, asistoval #3 David Semerád (1:2)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:02 Vyloučen hráč #7 Lukáš Martínek družstva SK Alien Nation na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:10 GÓL Sokol Rudná! 1:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #7 Vojtěch Hovorka, asistoval #10 Šimon Šimík (1:1)
00:27 GÓL SK Alien Nation! 1:0
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #13 Lukáš Večeřa, asistoval #9 Lukáš Křenek (1:0)