7:5
    Jakub SEKYRKA
    (Zajíček)

FbC Red Dragons Hořovice - TEXAS LONGHORNS DDM P6 7:5
branky: 5. Petr Hanzlík, 8. Kristián Filip Mencl, 10. Kristián Filip Mencl, 13. Jakub Zajíček, 30. Michal Müller, 33. Michal Müller, 36. Jakub Sekyrka - 10. Vít Hofman, 13. Matěj Bulíř, 14. Luboš Paiskr, 20. Martin Plachý, 26. Martin Plachý; rozhodčí: Lukáš Rašovský - Tomáš Pauček; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matyáš Míka ? - Tomáš Groh ?, Oliver Peťko ?; po třetinách: 3:1, 1:3, 3:1
36:00 Ukončení 3. části
35:05 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 7:5
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #4 Jakub Sekyrka, asistoval #26 Jakub Zajíček (7:5)
33:46 Timeout FbC Red Dragons Hořovice
32:25 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 6:5
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #12 Michal Müller bez asistence (6:5)
30:13 Vyloučen hráč #12 Michal Müller družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:40 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 5:5
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #12 Michal Müller, asistoval #26 Jakub Zajíček (5:5)
25:24 GÓL TEXAS LONGHORNS DDM P6! 4:5
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #76 Martin Plachý, asistoval #23 Ondřej Bradáč (4:5)
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Oliver Peťko družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:20 V hale je už poměrně ticho, jedinný, kdo je slyšet, je fanoušek Hořovic s bubnem a ještě jedna maminka.
21:20 Jsme svědky velmi vyrovnaného a napínavého duelu.
19:25 GÓL TEXAS LONGHORNS DDM P6! 4:4
13:57 GÓL TEXAS LONGHORNS DDM P6! 4:3
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #12 Luboš Paiskr, asistoval #77 Tobiáš Kopecký (4:3)
13:57 Hráči texsasu teď dávají další gól a jsou tak blíž k vyrovnání. Pořadatelský tým to opravdu vidí nerad, protože tu budou muset sedět o to dýl.
12:58 Golman Texsasu zákrokem jak z florbalové učebine podržel svůj tým.
12:18 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 4:2
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #26 Jakub Zajíček bez asistence (4:2)
12:11 GÓL TEXAS LONGHORNS DDM P6! 3:2
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #82 Matěj Bulíř, asistoval #23 Ondřej Bradáč (3:2)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
12:00 Tímto předávám slovu mému bratrovi Pepovi Koláčkovio a užijte si s ním další třetinu tohoto napínavého utkání.
11:45 To samé co Michal předvádí i Kristián.
10:40 Zápas se teď na krátkou chvíli změnil z florbalu na nohejbal. Bohužel hráči Texasu tuto nohejbalovou část zápasu prohráli, protže jim spadl balonek na zem.
09:56 Střela draka Michala končí daleko za zády brankáře Texasu.
09:44 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 3:1
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #94 Kristián Filip Mencl, asistoval #21 Vít Hofman (3:1)
09:44 Ajajaj technický problém než jsme stihli vše napsat skóre zápasu se změnilo ze 2:0 na neskutečných 3:1.
09:28 GÓL TEXAS LONGHORNS DDM P6! 2:1
Vlastní branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #21 Vít Hofman (2:1)
07:08 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 2:0
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #94 Kristián Filip Mencl, asistoval #12 Michal Müller (2:0)
04:34 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 1:0
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #25 Petr Hanzlík, asistoval #26 Jakub Zajíček (1:0)
03:45 Halou se ozývá dračí křik.
02:33 Vypadá to, že Texas nemá dnes na nohou Texasky.
00:00 Dobrý den, vítáme vás u zápasu Texasu proti Drakům. Zápasem vás provede Jarda Koláček zvaný ''Babáček''.