1

2

4.

FBC Žraloci Příbram - Horní Počernice Orka B 4:5pn
branky: 4. Áron Soukup, 19. Mikuláš Blajer, 27. Karolína Kopřivová, 32. Tomáš Charvát - 15. Jan Podstata, 16. Lukáš Votoček, 23. Filip Joch, 31. Sebastian Hájek, N Jan Podstata; rozhodčí: Lukáš Rašovský - Tomáš Pauček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Šilhan ? - Dominik Ginter -4; po třetinách: 1:0, 1:3, 2:1
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #19 Áron Soukup , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Horní Počernice Orka B hráč #72 Jan Podstata a vstřelil rozhodující gól (4:5).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #19 Áron Soukup a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Horní Počernice Orka B hráč #73 Tomáš Opletal , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #77 Bedřich Švec , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Horní Počernice Orka B hráč #72 Jan Podstata a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #37 Mikuláš Blajer , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Horní Počernice Orka B hráč #71 Filip Joch , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
36:00 Oráci uhájili svou dnešní nájezdovou formu a získávjí další 2 body.
36:00 Oráci z Orky mají dneska opravdu velké štěstí na nájezdy uvidíme jak dopadnou.
35:57 Timeout FBC Žraloci Příbram
35:57 Vyloučen hráč #12 Jan Fiala družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za bránění ve hře
35:39 Timeout Horní Počernice Orka B
35:39 Vyloučen hráč #40 Jakub Vlasák družstva Horní Počernice Orka B na 2 minuty za zvedání florbalky
35:39 Žraloci se tet' musí kousnout a využít své žraločí početní výhody.
32:00 Dnes je to opravdu velmi vyrovnané utkání. Jeden tým dá gól druhý hnedka odpovídá.
31:12 GÓL FBC Žraloci Příbram! 4:4
Vlastní branku družstva Horní Počernice Orka B vstřelil #63 Tomáš Charvát (4:4)
30:50 GÓL Horní Počernice Orka B! 3:4
Branku družstva Horní Počernice Orka B vstřelil #15 Sebastian Hájek, asistoval #67 Tomáš Pavlík (3:4)
26:35 GÓL FBC Žraloci Příbram! 3:3
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #7 Karolína Kopřivová bez asistence (3:3)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:24 GÓL Horní Počernice Orka B! 2:3
Branku družstva Horní Počernice Orka B vstřelil #71 Filip Joch, asistoval #72 Jan Podstata (2:3)
21:40 Střela Orky od levého mantinelu, skončila pouze v náruči gólmana
20:16 Aktuálně oba dva týmy hrají nahoru dolů, je vidět, že si z dnešního zápasu chtějí odnést 3 body
19:21 Kapitán Příbrami rozehrál standartku, ale nepochopil se se spoluhráčem a ten balón nezachytil, Kapitán zareagoval zakroutěním hlavy směrem k pořadatelskému stolku
18:36 GÓL FBC Žraloci Příbram! 2:2
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #37 Mikuláš Blajer, asistoval #12 Jan Fiala (2:2)
18:36 Skvělý signál ze standartky, kdy jeden hráč stál zcela nehlídán na středu a padajícím listem alá Michal Honek srovnává na 2:2
15:47 GÓL Horní Počernice Orka B! 1:2
Branku družstva Horní Počernice Orka B vstřelil #13 Lukáš Votoček bez asistence (1:2)
15:47 Po zmatku v brankovišti míček vyplaval k hráčí Orky a ten se z velkého brankoviště nemílil a zvyšuje na 2:1
14:57 Hráč Orky s číslem 72 u půlicí čáry natáhnul ke střele a umístil jí přesně 20 nad led, respektive 8 metrů na jídelnu a srovnává stav utkání na 1:1
14:57 GÓL Horní Počernice Orka B! 1:1
Branku družstva Horní Počernice Orka B vstřelil #72 Jan Podstata, asistoval #67 Tomáš Pavlík (1:1)
13:21 Hra se přelévá ze strany na stranu a utkání je víceméně vyrovnané
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
12:00 První třetinu jsem sice neviděl, ale soudě podle skóre byla jistě nabitá akcemi. A s touto peckou se s Vámi loučím, pomyslný štafetový kolík zpravodajství předávám koučovi. Všem přeji příjemné čtení onlinu, já jdu dom.
11:39 Hráčka Příbrami zmáčkla na kontroleru R2 + L2 a v hale se rozsvítila pochvala za pěkný hit (pozn. red. srážka proběhla s vlastním hráčem)
11:00 Po střele Orky jsme viděli první Homerun dnešního večera
05:25 Na Rudnou padá temnota jak u rybníka Brčálníka. Lidé z fabrik, skladů a továren se vracejí po náročném dni domů, ale my můžeme sledovat toto neskutečně vyrovnané utkání.
03:42 GÓL FBC Žraloci Příbram! 1:0
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #19 Áron Soukup bez asistence (1:0)
00:00 Dobrý podvečer vážení florbaloví nadšenci. Ve vyprodané Kasal areně se utkají Orka s Příbramí.