()
  • 36 35:10
    Panthers Praha

Sokol Rudná - Panthers Praha C 6:4
branky: 6. Lukáš Slepička, 10. Lukáš Slepička, 15. Michal Kepka, 27. David Semerád, 29. Štěpán Kovács, 35. Lukáš Slepička - 11. Michael Adam Riley, 25. Michael Adam Riley, 27. Michael Adam Riley, 36. Michael Adam Riley; rozhodčí: David Kolář - Michal Kolář; vyloučení: 5 + Štěpán Kovács OS:3; využití: 2:1; diváků: 49; zásahy brankářů: Matyáš Havel -4 - Jakub Flajzar ?; po třetinách: 2:1, 1:0, 3:3
36:00 Ukončení 3. části
36:00 Povedený zápas z obou stran. Nakonec se ale Rudné povedlo Panthers udolat. Oba týmy ale předvedli pěkný výkon.
35:48 Vyloučen hráč #10 Šimon Šimík družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
35:48 Šimon o přestupku ví a hned míří na trestnou
35:10 Timeout Panthers Praha C
35:10 GÓL Panthers Praha C! 6:4
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #34 Michael Adam Riley bez asistence (6:4)
35:10 Co v timeoutu vymyslel trenér hostů? Nechme se překvapit. Celý zápas jsou zatím k vidění samé inovativní technologie, včetně přezkoumávání branek na videu
35:10 I když se to nezdá Pantheři nehrají v jen v jednom hráči v poli
34:00 GÓL Sokol Rudná! 6:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #5 Lukáš Slepička, asistoval #49 Vojtěch Dejm (6:3)
34:00 Slepička zakončuje svůj hattrick a dohání Mikeše
33:56 Riley nemá dost a chce přidat další gól
33:04 Vyloučen hráč #30 Petr Reksoprodjo družstva Panthers Praha C na 2 minuty za sekání
33:04 Vyloučen hráč #3 David Semerád družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
33:04 Ve své výhodě faulují i Panthers, zahrajeme si tak 4na4
32:20 Při každém souboji se teď z obou laviček ozývá "HEEJ", které má rozhodčí přesvědčit o faulu. Ti si však správně stojí za svým
31:20 Prokůpková si zahrála se Šimíkem "na honěnou" a nechala ho v prachu za sebou
31:00 Oslabení Rudná přečkala bez většího ohrožení
30:05 Dejm mohl ohrozit branku i v oslabení. Byl však přerušen, zřejmě čistě
28:30 GÓL Sokol Rudná! 5:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #59 Štěpán Kovács, asistoval #10 Šimon Šimík (5:3)
28:30 Vyloučen hráč #59 Štěpán Kovács družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nesportovní chování
28:30 Vyloučen hráč #59 Štěpán Kovács družstva Sokol Rudná - osobní trest
28:30 Kovács po gólu pozdravil pantherskou střídačku a půjde si za to odpočinout na trestnou
27:55 Sysel rozdává pokyny na všechny strany. Je vidět, že chce na domácí půdě obou týmu opravdu zvítězit
26:42 GÓL Panthers Praha C! 4:3
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #34 Michael Adam Riley, asistoval #60 David Sladký (4:3)
26:42 OneMan Show Majkla Rileyho nekončí. Dává třetí gól a ztenčuje náskok Rudné na rozdíl jediného gólu
26:18 Oba týmy rychle využívají svoje početní výhody
26:00 GÓL Sokol Rudná! 4:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #3 David Semerád, asistoval #5 Lukáš Slepička (4:2)
25:25 Vyloučen hráč #38 Ondřej Langer družstva Panthers Praha C na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:54 GÓL Panthers Praha C! 3:2
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #34 Michael Adam Riley, asistoval #73 Jakub Řežábek (3:2)
24:54 Mikeš přidává druhý fík
24:42 Vyloučen hráč #49 Vojtěch Dejm družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Vymyslelo duo koučů Zvědělík, Kepka taktiku jak to dotáhnout do vítězného konce? Nebo je taktik Sajsl přechytračí a předvede obrat jaký naše hala neviděla? Sledujte náš online a vše se dozvíte
24:00 Ukončení 2. části
23:50 Druhá půlka početní výhody už nebyla v režii Panthers a posledních 20 (slovy dvacet) vteřin se přenese do třetí části
22:53 Úkolem pro tohle oslabení se asi stalo rozhodit co nejvíc Mikeše. To se daří, jeho střela končí v síti (ochranné za brankou)
22:21 Už hrají v pěti
22:20 Vyloučen hráč #10 Šimon Šimík družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
22:20 Panthers si zahrají přesilovku. Ukázali ale charakter a do pole poslali jen 4 hráče
20:50 Slepice chce svůj hattrick (3 (slovy tři) góly v jednom zápase). Po nabídce Dejma ale balónek netrefuje ideálně. Bude si tak muset ještě počkat
19:20 Rudenská taktika by se dala popsat jako "Braňte Majka". Když Majk odejde ze hřiště, hraje Rudná trošku zmateně
18:55 Zvědělík teď posílá pumelici jak je jeho dobrým zvykem
17:59 Na druhé straně hezky likviduje šance i brankář hostí
17:30 Havel nám ukazuje už několikátý výborný zákrok
17:00 Šimík teď ze vzduchu trefuje krásně bohužel jen do tyče. Jireček z dorážky pálí mimo
16:15 Trenér Kepka teď uklidňuje svůj manšaft. Nechápu proč všichni vypadají docela v klidu
15:50 Panthers teď hrozí protiútoky a vybojovávají si i standartku.
15:08 Vojta Dejm má problémy se zvednout z palubovky. Vypadal trošku jak ryba na suchu.
14:23 GÓL Sokol Rudná! 3:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #9 Michal Kepka, asistoval #3 David Semerád (3:1)
14:23 Michal Kepka se z předbrankového prostoru dneska prostě nemýlí. Snad mu forma vydrží
13:10 Ondra Dejm teď vyhrává osobní souboj u mantinelu. Pantherský hráč v drese číslo 38 padl k zemi jako pytel brambor. Původní vlastník dresu byl v těchto situacích na nohou o něco silnější
12:52 Zatím hrajeme na půlce Panthers
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:55 Panthers chtěli před koncem třetiny ze standartky srovnat. Ani Sajslovo "HUUUL" ozývající se ze střídačky střelu v gól neproměnilo
10:48 GÓL Panthers Praha C! 2:1
10:48 Šimíkova ztráta na naší půlce nakonec vedla až ke snížení Panthers. Autorem gólu je náš odchovanec Mikeš Riley. To mu naši fandové neodpustí
09:39 GÓL Sokol Rudná! 2:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #5 Lukáš Slepička bez asistence (2:0)
09:39 Slepička vybojoval balonek před brankou soupeře a přidává svůj druhý gól.
09:04 Slepička teď přestřelil asi o 18 metrů. Paní Slepičková ho za to moc nepochválila
07:48 Vyloučen hráč #82 Eva Budinová družstva Panthers Praha C na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:48 Rudná nám teď předvede svojí pilně natrénovanou přesilovku.
07:04 Ondra Dejm teď zahamounil a místo nahrávky na Vojtu Dejma chtěl zkusit střelu. Zapomněl však, že musí trefit balonek
05:05 GÓL Sokol Rudná! 1:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #5 Lukáš Slepička, asistoval #8 Ondřej Dejm (1:0)
05:05 Slepička skvělou střelou pod vingl domácí tým do vedení.
04:43 Riley se snažil projít na střed, rudenská obrana ho však s malým faulem zastavila
03:13 Skvělý individuální průnik Slepičky a následné naražení si s Vojtou Dejmem bohužel v síti nekončí
02:00 Na hřišti už se to dostává do tempa. Havel zatím drží dobrými zákroky. V přerušení se zas činí náš diskžokej a baví všechny Dádou Patrasovou
00:01 úvodní vhazování pro domácí (Rudnou).
00:00 Vítáme vás tu dneska u nejaktraktivnějšího zápasu dnešního programu. Domácí Rudná proti Panthers, kteří jsou tu taky jako doma.