0:8
    Jan ROHLA
    ()

TJ Sokol Dobříš - Sokol Rudná 0:8
branky: 3. Michal Kepka, 3. Michal Kepka, 9. Jan Rohla, 15. Šimon Šimík, 26. Ondřej Dejm, 27. David Semerád, 29. Vít Bařina, 36. Jan Rohla; rozhodčí: David Kolář - Michal Kolář; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Karel Vejvoda -8 - Matyáš Havel 0; po třetinách: 0:3, 0:1, 0:4
36:00 Ukončení 3. části
35:45 GÓL Sokol Rudná! 0:8
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #20 Jan Rohla bez asistence (0:8)
28:59 GÓL Sokol Rudná! 0:7
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #11 Vít Bařina, asistoval #5 Lukáš Slepička (0:7)
26:23 GÓL Sokol Rudná! 0:6
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #3 David Semerád, asistoval #10 Šimon Šimík (0:6)
25:17 GÓL Sokol Rudná! 0:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #8 Ondřej Dejm bez asistence (0:5)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
18:26 Vyloučen hráč #16 Lukáš Pavrovský družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za sekání
14:05 GÓL Sokol Rudná! 0:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #10 Šimon Šimík, asistoval #49 Vojtěch Dejm (0:4)
13:42 Vyloučen hráč #11 Dominik Plas družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za sekání
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
08:31 GÓL Sokol Rudná! 0:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #20 Jan Rohla, asistoval #10 Šimon Šimík (0:3)
02:55 GÓL Sokol Rudná! 0:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #9 Michal Kepka, asistoval #11 Vít Bařina (0:2)
02:18 GÓL Sokol Rudná! 0:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #9 Michal Kepka bez asistence (0:1)